Косметички від українських майстринь

Вівторок, 10 Лютого, 2015

Шкіряна косметичка

Головний аксесуар, який живе у вимочці кожної жінки, це косметичка. Причому, у цій невеличкій торбинці вміщається не лише косметика: тут зберігають і дзеркальця, і ручки, і ліхтарики, і ще багато чого. Тож обов’язково купіть собі косметичку, якщо ви цього ще не зробили! Також ви можете зробити цей несесер власноруч. Аби показати вам найкращі варіанти косметичок від українських майстринь, ми обійшли українську частину etsy.com та сайт wallet.ua!

1. Шкіряна косметичка з надписом Україна. Розмір виробу – 22 на 15,5 на 3,5 см. Косметичка виготовлена з натуральної шкіри, вона матова і має бежеву підкладку. Цей витвір – справа рук харківських майстринь. Зупиніть свій вибір на цій моделі, адже кожаные косметички дуже якісні і довговічні! Ціна виробу – 599 грн.

Косметичка з металевою застібкою

2. Косметичка з металевою застібкою. Дуже витончена і гарна робота від TheBestShopEverFW з Харкова. Її розмір – 13 на 10 см, ціна – 13,99 дол. Косметичку пошито з натуральної бавовни, тож ця краса ще й дуже приємна на дотик!

Плетена гачком косметичка

3. Плетена гачком косметичка. Витончений витвір зображує закохану парочку котів! Ну що може бути миліше? :) Плетена тут не лише основа косметички, а й декоративні нашивки: котики, будинки, місяць. Вартість виробу – 39 дол., а її автор – Veselunka з Києва.

Косметичка з вишивкою

4. Косметичка з вишивкою хрестиком. Подивіться, як влучно виглядають вишиті квіти на льняному виробі! Їх вишила майстриня GrainField з Києва, про чиї витвори на Етсі ми вже писали. Ціна цієї косметички – 45 дол., а розміри – 16 см на 11 см на 3 см.

Валяна косметичка

5. Валяна косметичка. Натуральна вовна, мереживо контрастного кольору, натуральні нитки – ось такий вдалий «коктейль» матеріалів підібрала для цього виробу майстриня Aleksandra TildaS з Харкова. Розміри валяної косметички: 16,5 см на 12 см, а ціна – 22 дол.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus