Котики у вишиванках

Субота, 7 Лютого, 2015

Киця у вишиванці

Кіт у чоботях вже не модний, новий тренд – котики у вишиванках! Тваринки, вдягнені в українське традиційне вбрання, випромінюють патріотизм та викликають справжнє замилування! Для вас ми знайшли кількох таких тваринок та сувеніри у вигляді котів у вишиванках.

1. Киця у вишиванці з віночком. Ви тільки погляньте на цю красуню! Киця сама по собі гарненька, а завдяки вдало підібраному одягу і аксесуарам від неї просто неможливо відірвати погляд! От вже господиня постаралася :) Вишиванка зроблена спеціально для киці: рукава увінчують гумками, які не надто стискають лапки тварини, на талії кішки сорочинка також тримається гумкою.

Кіт у вишиванці

2. Кіт у вишиванці. Справжній легінь! Котик породи сфінкс не має хутра, проте у такій сорочці йому не холодно! Комір-стійка дуже пасує цьому красеню, а орнамент підібраний справді чоловічий ;)

Кіт у вишиванці й шароварах

3. Кіт у вишиванці й шароварах. Це фото вже облетіло весь укрнет! Смішний сірий котик вбраний у псевдо-вишиванку (замість вишитих елементів до неї пришита тасьма з орнаментом) та блакитні шаровари. Неабиякий акцент образу – пасок :)

Валяний кіт у вишиванці

4. Валяний кіт у вишиванці. Дуже гарна робота справжньої майстрині – Лялі Головатої з Хмельницького. Саме ця майстриня робила майстер-клас з валяних чобітків для нашого сайту, але справжнім її козирем є валяння мініатюрних тваринок.

Іграшка Кіт у вишиванці

5. Іграшка Кіт у вишиванці. Його виготовила майстерня Коза-Дереза. Котик зроблений з натуральної тканини, пофарбованої кавою. Вишиванка у нього намальована вручну, як і мордочка. Продають цього красеня лише за 80 грн, тож поспішіть придбати, якщо вам подобаються патріотичні котики у вишиванках!

Фото з сайтів: artvertep.dp.ua, espresso.tv, news.online.ua, handmade-ua.livejournal.com, gazeta.ua.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

У магазині http://www.zooservice.com.ua/ ви можете купити усе для улюбленої киці: корм, іграшки і навіть найкращу косметику для чотирилапих!

blog comments powered by Disqus