Кріплення садової лавки

Субота, 8 Жовтня, 2016

Кріплення садової лавки

Наш попередній майстер клас був про те, як зробити садову лавку для дачі своїми руками. Давайте продовжимо роботу – розберемося, які кріплення садової лавки потрібні для її зміцнення! Нічого складного у цьому немає: кріплення лави – це всього лише короткі або загострені шматочки брусів, які поєднують основні деталі виробу. Що ж, давайте розглянемо їх ближче!

Отож, зупинилися ми на етапі приєднання ніжок до сидіння лавки. Дві з ніжок мають бути довгими, щоб після сидіння до них можна було прикріпити ще й спинку лавочки. Словом, усе, як на першому фото цієї публікації.

Кріплення ніжок дачної лавки

Ніжки лавки слід попарно збити разом у місці їх перетину. Якщо сказати простіше, то ваша лавка має стояти на двох бокових ніжках, що нагадують літери «Х». При цьому, один брус цієї літери буде довший (бо на нього ви потім причепите спинку), а інший – коротший (просто ніжка). Те саме – і з іншого боку лавки. Отож, в місці перетину цих брусів збийте їх цвяхами. Та після цього треба буде додати кріплення для лавки, щоб ніжки стали більш стійкими, і на лавочку не страшно було сідати :)

Ніжки садової лавки

Спершу збийте дві передні ніжки (це ті, що довгі і переходять у спинку зверху) і дві задні (короткі) поперечними дошками. На цьому фото обидві пари ніжок вже збиті дошками – і спереду, і ззаду дачної лавки.

Кріплення ніжок лавки

Щоб лавка стояла ще більш «впевнено», короткими брусами по діагоналі збийте нижні частини літер «Х» (якщо зіб’єте не по діагоналі, а прямо, з часом вулична волога може покоробити лавку).

Як збити ніжки лавки

Кріплення сидіння садової лавки

Щоб зміцнити сидіння лавочки, додатковими загостреними брусами підбийте його, приєднавши ці бруси і до сидіння, і до ніжок лави. На цьому фото добре видно це кріплення садової лавки:

Сидіння садової лавки

Кріплення спинки лавки для дачі

Спинку лавки прибийте до довгих брусів таким чином, щоб ці бруси були дещо вищими за спинку. Таким чином, у вас вийде дві «ручки» з двох боків лавки, за допомогою яких вам буде зручніше пересувати лавку по вулиці. Тільки не забудьте зашкурити ці «ріжки», щоб ніхто не травмувався через грубий матеріал.

Спинка садової лавки

І тут також потрібні кріплення лавки! Адже, якщо ви просто приб’єте цвяхами спинку до брусів, вона буде розташована під нахилом, і опертися на неї буде важко. Точніше, торець спинки просто буде тиснути на вашу спину, і відпочити на такій лавці не вдасться :) Отож, зробіть трикутні загострені кріплення та розташуйте їх між брусами та спинкою.

Як вирівняти спинку лавки

Ось і все: додали трохи кріплень – і садова лавка готова! Садові меблі своїми руками робити досить просто і дуже приємно! Приєднуйтеся і ви до виготовлення виробів з дерева :)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

А ось диваны для офиса краще купувати у перевіреного виробника, а не робити власноруч. Так набагато простіше, адже на виготовлення диванів іде багато часу та матеріалів!

Метки:

blog comments powered by Disqus