Кулінарні шедеври у Харкові

Пятниця, 13 Лютого, 2015

Кулінарний шедевр

А сьогодні я розповім вам про кулінарні курси – уроки, завдяки яким можна навчитися створювати з продуктів справжні шедеври! Кулінарія – це така сам творчість, як плетіння чи шиття, але красу тут творять з харчових інгредієнтів. Тим не менше, усі господині стараються і вдало поєднати ці інгредієнти у стравах, і гарно подати їх, створивши щось гарненьке (таке, як страви у Tuk-Tuk). Шукаючи, де би навчитися кулінарії у Харкові, я знайшла кілька цікавих курсів, якими й ділюся з вами.

1. Кулінарна школа Al.Cuisine. Курс включає в себе такі теми:

- Кухонні прибори. Бульйони і супи. Яйця, сир і вершки.

- Риба і морепродукти. Домашня птиця і дичина. М’ясо.

- Овочі та салати. Бобові, крупи і горіхи. Макаронні вироби.

- Соуси і приправи. Хлібні вироби та випічка.

Вік слухачів – від 15 років. Існують два варіанти проходження курсів:

* За вихідні дні. Курси відбуваються два рази на тиждень: субота, неділя з 09.00 до 12.00. Групи по 10 чоловік. Тривалість курсу 3 міс. По закінченні курсу проводиться випускний іспит в Харківському державному університеті харчування та торгівлі перед приймальною комісією. Видається сертифікат кухаря 3-го розряду. Вартість – 10000 грн.

* По буднях. По понеділках, середах п’ятниця з 9.00 до 12.00 або з 18.00 до 21.00. Групи по 10 чоловік. Тривалість курсу – 2 місяці. По закінченні курсу проводиться випускний іспит в ХДУХТ перед приймальною комісією. Видається сертифікат кухаря 3-го розряду. Вартість – 8500 грн.

2. Кулінарні курси Freshcook. Вони створені для всіх поціновувачів кулінарних шедеврів! Якщо ви хочете стати гуру в приготуванні смачних страв або хоча б наблизитися до досконалості, то вам обов’язково потрібно відвідати цю кулінарну школу! Тут відбуваються найцікавіші майстер-класи. Ваш рівень знань не має значення. Все покажуть і розкажуть.

Курси кулінарії допоможуть вам реалізувати свої таланти і здібності. Якщо ви вже фанатієте від приготування їжі і любите тішити всю свою сім’ю, друзів, родичів, то навчитися чогось більшого вам не складе труднощів. Повірте, що школа кулінарів Фрешкук робить із звичайних людей справжніх шеф-кухарів! Всього одне заняття на курсах кулінарного мистецтва додасть впевненості у своїх кулінарних силах!

3. Курс «Кухні народів світу» від освітнього центру Майстер-клас. Курс розбитий на серію майстер класів,на яких ви познайомить з історією країн, національною культурою і її відображенням в особливостях кухні.

Під керівництвом шеф-кухаря одного з відомих харківських ресторанів, ви навчитеся готувати різотто, тірамісу, пасту і піцу. А також, пізнаєте секрети приготування: суші, сашимі, гунканов та ролів і безлічі всілякої смакоти. Враховуючи специфіку продуктів кожного регіону, вам підкажуть, чим можна їх замінити при приготуванні в нашій країні.

Вартість будь-якого майстер-класу становить 350 грн (включно з продуктами). Тривалість практичного заняття – 4 години, протягом яких ви приготуєте 3-4 страви і скуштуєте кулінарні шедеври!

Фото з сайту pinterest.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Сервіс тук тук http://tuktuk.ua/ створений для вашого гарного настрою! Завдяки тук-тук у Харкові можна замовити азійську їжу в коробках та насолодитися її чудовим смаком!

blog comments powered by Disqus