Квадратний ватник розвіртуалився!

Пятниця, 18 Квітня, 2014

Майстер з Харкова зшив популярний інтернетівський образ

Квадратний ватник від майстра Назара

Останніми днями новини не приносять нам втішної інформації: агресія з боку сусідньої держави багатьох злить і шокує. Та, як зазначають психологи, найефективніший спосіб протистояти ворогу в наші дні, – просто висміювати його. Саме таким шляхом пішов харківський майстер Назар. Із підручних матеріалів він зшив спільний образ російського ура-патріота, який у народі називають просто «квадратний ватник».

«Ватник патріотичний і дуже тупий. Іронія і самоіронія відсутні взагалі. Ватник є носієм цілого букету взаємовиключних політпоглядів. Він дуже потребує Господаря і пастуха на кшталт «сильної руки», – так описують цей образ в Інтернеті. Загалом, персонаж об’єднує неповагу до інших національностей, імперські замашки, нерозуміння елементарних людських прав і свобод, віру в пропагандистські легенди, а також п’янство – все те, чим «прославилися» нинішні патріоти Росії.

Ватник з соцмереж

Порвана ватяна куртка та валянки – неодмінні атрибути образу ватника. Тож саме таким цей персонаж і втілив у життя харків’янин Назар. «Я помітив що персонаж цей став дуже популярний, і про нього навіть по телебаченню почали казати. Але досі він жив тільки у віртуалі. Тому я вирішив матеріалізувати цю чуттєву ідею», – розповідає сайту Made In Ukraine майстер.

Його «дітище» вийшло зростом у 9,5 см, проте подібні ватники можна робити й більші або менші. Для пошиття Квадратного ватника Назар використав вовняне сукно (шинельне і тонке, різного типу), трошки підкладочної тканини (на рот і латку на голові), буро-зелені військові нитки… І, звісно, купу вати!

Ручки ватника рухливі і можуть міняти положення. Він може бути або чисто сувеніром, або подушкою для голок. Зробивши петельку, можна вішати ватничка в машині чи на торбинку. Зараз персонаж «живе» на вході до кімнати Назара. «Поселив його там, щоб весь час вітав мене і просив випити з ним», – каже майстер.

На думку автора рукотворного ватника, подібні сувеніри цілком можуть стати популярними. «Бо не просять їсти, не анексують кімнати, не дебоширять, – пояснює він. – Можуть і ходити на мітинги, і давати інтерв’ю, і стояти в квартирі на блокпості на тумбочці коло дверей»…

Тим, хто також хоче пошити Квадратного ватника, Назар рекомендує спробувати зробити це з тонкого валяного фетру. Також ви можете зв’язатися з майстром та замовити в нього ці актуальні сувеніри. Телефон Назара: (050) 663-83-80, сторінка ВК: vk.com/id222271188

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus