Легінси для новонароджених

Понеділок, 16 Жовтня, 2017

Легінси для новонароджених

Бути модним можна у будь-якому віці! І новонароджені тут – не виключення :) Їх можна вдягати не лише у стандартні повзунки і бодіки, а й у більш сучасний одяг – наприклад, легінси! Такі штанці, пошиті з еластичного трикотажу, підкреслять ніжні ніжки малюка, і разом з тим не заважатимуть йому рухатися. Про те, як зшити легінси для новонароджених, ми розповімо у цьому майстер-класі!

Для того щоб зробити дитячі легінси, візьміть:

Тонкий стрейч-футер (або стрейчевий трикотаж іншої щільності) – 25 см

Ґумку для талії – 35 см

Кравецькі булавки

Нитки в тон тканині

Швейну машинку з трикотажним швом

Польський футер з принтом

Як зшити легінси для новонароджених?

1. Для легінсів знадобляться лише дві однакові деталі, викроєні у дзеркальному відображенні. Це будуть дві штанини, що потребуватимуть лише поєднання за лінією внутрішнього шву: зовнішніх швів у цьому випадку не треба. Отож, викроїть із стрейчевого футеру дві деталі для легінсів.

Штанини легінсів

2. Складіть обидві штанини разом «обличчям до обличчя», тобто, лицьовими сторонами всередину. Два верхні бокові зрізи при цьому зафіксуйте булавками. На цьому фото ліворуч зафіксована лінія, що перетвориться на задній шов штанців, а праворуч – лінія, що буде переднім швом.

Кравецькі булавки

3. Встановіть на машинці шов для трикотажу з інтервалом 3 і прострочіть ним обидві зафіксовані булавками лінії.

Трикотажний шов

4. Встановіть шов для обробки країв (оверлочний шов) з інтервалом 1,5 та оверлочну лапку з правим бортиком. За допомогою цього шва обробіть припуски обох швів, щоб виріб став охайніший.

Оброблений оверлочною строчкою край

5. Відстрочіть по лицьовій стороні обидва шви, попередньо встановивши на машинці пряму строчку з інтервалом 3. Відстрочування потрібне для того, щоб на вивороті відігнути припуски на один бік та ніби притиснути їх до тканини.

Відстрочування прямим швом

6. Виверніть легінси для новонароджених на зворотний бік та зафіксуйте булавкам кроковий шов (від низів штанин до паху).

Кроковий шов

7. Трикотажним швом, а потім оверлочним, прострочіть крокові лінії.

Прошиті крокові лінії

8. Виверніть легінси на лицьову сторону. Низи штанин двічі заверніть до звороту, щоб надійно обробити ці краї. Зафіксуйте згини булавками, а потім наметувальним швом (вручну). Вийміть булавки.

Згини на низах штанин

9. Трикотажним швом прострочіть низи штанин, щоб завершити обробку нижнього краю легінсів.

Трикотажний шов на штанинах

10. Ґумку для талії зшийте в кільце та вкладіть її у верхній край штанців, двічі завернувши його. Зафіксуйте ґумку в тканині булавками.

Гумка для талії

11. Після цього додатково зафіксуйте ґуку наметувальним швом і вийміть булавки, щоб вони не заважали шити на машинці. Трикотажним швом прострочіть гумку, відступивши від згину зовсім трішки – буквально 1-2 мм.

Пояс легінсів

Легінси для новонароджених готові! Зшити їх дуже просто, адже складаються ці штанці лише з двох деталей і потребують лише однієї тканини. А вам подобаються такі лосини для дітей?

Дитячі легінси

Легінси для новонароджених, майстер-клас

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Ось тут https://masterica.com.ua/akvarelnye-kraski.html можна купити найкращі акварельні фарби для творчості!

Метки:

blog comments powered by Disqus