Лекція про київський ландшафт

Понеділок, 30 Липня, 2012

Вплив краєвидів на культуру

Квітковий ландшафт

2 серпня о 19:30 у столичному пабі-бібліотеці Бабуїн відбудеться зустріч, присвячена Києву. Знавець столиці та екскурсовод Владислава Осьмак проведе лекцію «Київський ландшафт: від природи до культури» й розкаже усім охочим про краєвиди столиці, які формують особливу ментальну й культурну систему координат та специфічної київської культури.

Лекція про київський ландшафт – перша зустріч у рамках інтелектуального проекту Калейдоскоп від медіаресурсу OpenStudy. Це регулярний щомісячний лекторій за участі спікерів, які збагачують мистецтво, науку та бізнес новими ідеями й баченнями. «Декілька разів на місяць інтелектуальна спільнота Києва збиратиметься у пабі-бібліотеці Бабуїн та перетворюватиме його у творчий простір вільного обміну думок, знань та ідей», – пояснюють організатори.

Усі лекції проекту Калейдоскоп будуть об’єднані у тематичні цикли. Наприклад, перший цикл виступів буде називатися «Київ: традиційний, мистецький та альтернативний». У його межах лектори будуть розповідати про вплив київських ландшафтів на наше мислення, сучасні арт-проекти, які змінюють місто та майбутні архітектурні інновації, повідомляють затівачі проекту.

Вхід на лекцію про ландшафт столиці – вільний, проте кількість місць обмежена. Якщо ви бажаєте відвідати лекцію, необхідно зареєструватися за електронною адресою info(песик)openstudy.org.ua або за телефоном (093) 71три-50-08. Усі лекції відбуватимуться у паб-бібліотеці Бабуїн: Київ, вул. Петлюри (колишня Комінтерна), 10.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Створіть гарний ландшафт на своєму подвір’ї за допомогою фруктових дерев – купіть cаджанці яблуні якісних та смачних сортів у професіоналів!

blog comments powered by Disqus