Літня школа fashion ілюстрації

Вівторок, 12 Травня, 2015

Fashion ілюстрації

Незабаром в Одесі стартують тижневі «заїзди» до Літньої школи fashion ілюстрації. Так-так, все схоже на літній табір, проте з мистецьким і навчальним ухилом :) Звісно, вам може підійти і чудовий анапа отдых без посредников 2015, адже там на вас чекають цікаві розваги і незабутні враження. Але якщо ви хочете провести теплі дні з користю – рушайте до Одеси!

На сайті Літньої школи зазначено, що вона створена для новачків у мистецтві, які хочуть швидко освоїти нові і найбільш трендові техніки, для профі, які хочуть почерпнути нові ідеї та рішення, для дизайнерів, іміджмейкерів, блогерів та інших представників fashion індустрії, а також для тих, хто хоче гарно провести свої канікули в компанії однодумців.

У рамках літньої школи на вас чекають по 4 години майстер-класів на день, походи на пляжі, екскурсії та маса інших незабутніх вражень!

Ведучою школи буде Наталія Волобуєва – художник та Fashion-ілюстратор, що має 16 років художнього досвіду і освіти, більше 800 намальованих fashion-скетчів, керівник проекту Sketch полювання, більше 180 виконаних замовлень для російських, українських та європейських замовників, включно з виданнями Cosmopolitan і Harper`s Bazzar.

Що буде на курсі?

- Пропорції тіла. Рівновага фігури. Малюємо начерки: фас, профіль, три чверті, зі спини. Закономірності побудови поз. За описом створюємо підсумкову роботу.

- Частини тіла: пропорції рук і ніг.

- Знайомство з вугіллям. Силует. Обсяг. Лінія.

- Пропорції обличчя. Фас, профіль, три чверті.

- Принципи побудови ракурсних положень голови. Підсумкова робота аквареллю/кольоровою тушшю.

- Моделювання. Стилізація. Малювання одягу. Принт. Анімал, квітковий орнамент, смужка, абстракція.

- Знайомство з різними техніками: пантони (дизайнерські маркери), туш, акварель, гуаш та інші.

- Фактури, способи реалістичної передачі текстур: тканина, хутро, шкіра.

- Історія ілюстрації. Від класики до сучасності. Ерте, Альфонс Муха, Рене Буше, Рене Грюо. Малюємо силуети в заданому стилі.

Дати заїздів: 1, 8, 15 і 22 червня. Реєстрація та більш детальна інформація: summer.fantasyroom.com.ua, телефон: (067) 481-25-20.

Фото з сайту pinterest.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus