Логотип Apple: творчий підхід

Субота, 6 Лютого, 2016

Apple з листя

Всі знають, що логотип компанії Apple виглядає, як надкушене яблуко. Більше того – всім відома навіть «бородата» фото жаба на цю емблему з підписом «що не з’їм, те понадкушую» :) Та ніхто не знає, як далеко можуть зайти творчі люди, натхненні сучасними гаджетами! Ви тільки подивіться, як любителі мистецтва та рукоділля зобразили логотип улюбленої компанії! :)

1. Яблуко з листя. Те саме легендарне надгризене яблуко може з’явитися навіть у звичайному осінньому парку під час прогулянки! Одразу видно творчий підхід: майстер ретельно відсортував кленове листя за кольорами та ступенем пожовклості, а потім охайненько виклав із цього природного матеріалу відомий логотип. Градієнт вийшов знатний: все-таки, природні барви – найкращі і найбільш насичені!

Шапка з логотипом Apple

2. Шапка з логотипом Apple. Трохи мороки з підбором орнаменту, розміру, ниток, а потім кілька вечорів напруженого плетіння, і ви – власниця ось такої оригінальної шапки з логотипом улюбленого гаджету. І мова тут не лише про улюблений айфон, який здесь можна купити за дуже вигідною ціною! Такий головний убір можна зробити й чоловічим: достатньо буде позбавити його вушок або просто зав’язати їх догори.

Шкарпетки Apple

Шкарпетки Apple

3. Шкарпетки Apple. Раз вже легендарне Яблуко селиться на плетених шапках, то на шкарпетках – і поготів :) Використавши простеньку монохромну схему, можна вплести в роботу пряжу контрастного кольору і отримати ось такі цікаві шкарпетки. Спеціально для фрілансерів! :)

Чохол ждя гаджета Apple

4. Чохол ждя гаджета Apple. Тут ми можемо побачити навіть тавтологію, адже всередині чохлика може також опинитися Apple! Тільки зовні – плетений логотип а всередині – цифровий пристрій, з яким ви звикли працювати. На відміну від шкарпеток та шапки, цей чохол плетений гачком.

Прихватка Яблуко

5. Прихватка Яблуко. Знову ж таки, не звичайне яблуко, а фірмове :) Чудова й охайна робота, виконана гачком, здатна підняти настрій під час приготування їжі. Тим більше, у такому кольоровому життєрадісному варіанті!

Валяний з вовни логотип Apple

6. Валяний з вовни логотип Apple. Тут вже автор не пошкодував матеріалів: яблучко зроблене об’ємним. Такий сувенір підійде людині, яка працює за комп’ютером: айтішнику, журналісту, копірайтеру тощо :)

Килим з логотипом Apple

7. Килим з логотипом Apple. Оце так робота! Серйозно чоловік підійшов до творчості :) А ви би наважилися на такий масштабний проект?

Схема для вишивання Apple

8. Схема для вишивання Apple. А ось і вона – таємниця вишитих картинок та плетених творінь з цим логотипом :) Вишити таку дрібничку дуже просто: ниток знадобиться трошки, та й сам розмір схеми говорить про те, що вишивка вміститься на чохлі для айфона.

Печиво у вигляді яблук

9. Печиво у вигляді яблук. Гарненьке на вигляд, еге ж? Приготувати подібне у наш час може будь-хто. Адже з року в рік все популярнішими стають 3d-принтери, які можуть виготовити формочку для печива будь-якого розміру і вигляду. Отож секрет печивок-логотипів розгаданий! :)

Фото з сайтів: pinterest.com, macgasm.net, craftfu.mikania.com, craftster.org, macgasm.net, deviantart.com, iphonesavior.com, thesleepycatfish.wordpress.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus