М’які рукодільні машинки

Середа, 22 Квітня, 2015

Валяна машинка з вовни

Різноманітні іграшки з кнопками, мигалками та пісеньками – це, звісно, добре, але найбільше малюки люблять те, що зроблене люблячими руками. Навіть звичайнісінька тваринка, зшита мамою вручну з підручної тканини, набирає більше овацій від дитяти, ніж сучасна багатофункціональна іграшка! Якщо ви у це не вірите – радимо перевірити прямо зараз! Ви можете зробити машинку своїми руками одним зі способів, про які ми зараз розкажемо ;)

1. Валяна машинка з вовни. Погодьтеся: найпопулярніший колір для дитячих машинок – червоний. Його облюбували і виробники іграшок, і мультиплікатори, які дарують малечі все нові й нові мультики про транспорт. Отож можна повторити цей вдалий трюк і зробити червону машинку, як на першому фото! Для цього вам знадобиться вовна червоного, білого та чорного кольорів (для коліс та вікон відповідно). Далі ви можете обрати різновид творчості – сухе або мокре валяння, – запастися голками для фелтингу та розпочати роботу!

Машинка з фетру

2. Машинка з фетру. Фетр – це доволі жорстке полотно, яке добре тримає форму і не потребує обробки країв. Тому це – ідеальний матеріал для створення маленьких охайних іграшок! Машинку з фетру можна зробити таку, як на фото (з підвіскою), а можна і більш об’ємну й функціональну (наприклад, пришити колеса-ґудзики так, щоб вони крутилися).

Плетена гачком машинка

3. Плетена гачком машинка. На фото – лише одна з варіацій на тему. Тут машинки сплели з оранжевих ниток у вигляді морквинок! Прямо як у віршику з Абетки видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га»: «Їде мишка долиною морквяною машиною…» :) Якщо у вашого малюка є така Абетка, неодмінно змайструйте й відповідну машинку з пасажиром! А взагалі, гачком можна сплести машинку будь-якого розміру і форми!

Машинка з флісу

4. Машинка з флісу. Фліс, на відміну від фетру, більш гнучкий, тому ідеально підходить для набивних м’яких іграшок. Змайструвати подібну машинку дуже легко: викрійка складається лише з трьох частин. Ну а прикрашання машинки залежить від вашого смаку: віконця, фари, дверцята і колеса можна виготовити з різноманітних матеріалів!

Килимок для іграшкової машинки

5. Килимок для іграшкової машинки. Куди ж без дороги? Якщо у малюка вже є машинка, треба зробити і ось такий килимок із гаражем, станцією техобслуговування та іншими «натуралістичними» елементами. Чим більше їх буде – тим цікавіше дитині буде гратися машинками.

А ви коли-небудь шили, валяли, плели іграшкові машинки? ;)

Фото з сайтів: pinterest.com, etsy.com, zaliwanaaccessories.co.uk, sweetrosestudio.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

У вас есть автомобиль? Тогда заказывайте качественное обслуживание автокондиционеров с выездом у мастеров своего дела, и не пожалеете!

blog comments powered by Disqus