Манікюр у стилі Lego

Понеділок, 12 Вересня, 2016

Нігті - деталі Лего

Все, що потрібно вашій дитині – це щасливі і гарні батьки. Бажано, щоб при цьому у мами була ще й дивна зачіска, рожевий одяг з блискітками і, звісно ж, святковий манікюр. Особливої радості малечі доставляють маленькі малюночки, нанесені на мамині нігті: дітваки вважають їх чарівними і такими, що заворожують усіх навколо :) Манікюр у стилі Lego особливо сподобається тим малюкам, які люблять майструвати різноманітні предмети з деталей конструктора. Спробуйте зобразити на своїх нігтях один з варіантів цього нейл-арту, і ви станете для свого малюка справжньою чарівницею!

1. Нігті у вигляді деталей Lego. Дуже проста і водночас ефектна ідея – перетворити нігті на шматочки конструктора! І хоч такий манікюр виглядає простим через свою чітку кольорову градацію, відобразити його на нігтях не так вже й легко. Справа в об’ємних деталях: їх треба ретельно модулювати, а потім ще й чекати, поки ці «пиптики» висохнуть. Хоча на просторах Інтернету ми бачили і більш простий варіант: об’ємні частинки зобразили бісеринками, які просто втопили у лак, що ще не встиг висохнути. Вийшло також дуже гарно! Але загалом краще викорисотвувати засоби http://nailsmania.ua/gellak для професійного манікюру, щоб досягти найкращого ефекту.

Лего-чоловічки

2. Лего-чоловічки. Лего-чоловічок – це універсальна деталь конструктора, яка може доповнити будь-яку гру. Ці жовтолиці чоловічки можуть мати різні гримаси, зачіски чи навіть бороди, і від того дитині стає лише цікавіше ними гратися! Для більшої різноманітності пропонуємо один з нігтів прикрасити лего-чоловічком з рисами обличчя, характерними вашій дитині: ото сміху буде, коли маля здогадається, хто це! :)

Герої конструкторів Лего

3. Різнокольорові лего-чоловічки. У різних наборах конструкторів є різні герої з відповідним одягом чи маскою. Перемалюйте портрети таких героїв на свої нігті – і веселий вечір вам буде гарантовано :)

Будівельний конструктор

4. Будівельний конструктор на нігтях. Ну а цей варіант неодмінно зацінять хлопчики, залюблені у техніку. На нігтях можна зобразити водночас і екскаватор з водієм, і будівельника, і щойно пофарбований парканчик, і навіть дорожній конус :) З таких маленьких клаптиків збирається чудова картинка, а малюк при цьому тренує фантазію, вигадуючи продовження картинки.

Логотип Лего

5. Манікюр з логотипом Lego. Тут все більш-менш просто: спочатку вам слід пофарбувати нігті у червоний колір, а потім нанести жовту основу для літер і вже по ній намалювати букви – білі з чорним тоненьким контуром. Lego – це чотири нігті, а для п’ятого підійде мордашка лего-чоловічка :)

Фото з сайтів: conniekidd.deviantart.com, naileditnz.com, geekandgeekability.com, сartoondollemporium.com, nailsbytawny.blogspot.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus