Манікюр з осіннім листям

Понеділок, 17 Жовтня, 2016

Манікюр Гербарій

Осінь – не час сумувати! Це час піднімати собі настрій щодня – новим вбранням, смачними кавовими напоями, плетеним одягом ручної роботи і, нарешті, цікавим манікюром. Нігтьове мистецтво відкриває широкі горизонти перед усіма, тож варто тільки сформувати ідею та виділити час для цієї творчості. Сьогодні поговоримо про манікюр з осіннім листям: яким чином найлегше зобразити на нігтях осінь?

1. Манікюр Гербарій. Подивіться на перше фото цієї публікації: правда ж, такі малюнки на нігтях нагадують пласкенькі і вже висушені листочки гербарію? :) Мабуть, справа в тому, що кожен листок тут зобразили іншим кольором, а верхній шар із прозорого лаку додав листкам своєрідної прозорості. Намалювати такі листочки досить просто: кожен із них створений з крапельки кольорового лаку і «деформований» тонким гострим інструментом.

Осінній манікюр на чорному тлі

2. Осінній манікюр на чорному тлі. Такий варіант манікюру більше підійде для вечірньої пори: розкішна сукня, взуття на підборах і ось такі контрастні нігті… Дуже вдалий образ, якщо треба виділити себе на вечірці :) До того ж, такий манікюр ідеально впишеться у тематику хелловінського святкування, отож ви зможете обійтися без гарбузиків на нігтях!

Голі дерева без листя

3. Голі дерева без листя. Такий манікюр також дуже настроєвий! І хоч на ньому немає жодного жовтого чи рудого листочка, все і без того зрозуміло: листопад! Великий плюс такої нігтьової творчості у тому, що наносити ці малюнки просто. Для тла підійде лак кількох схожих відтінків, ну а деревця без листя буде легко намалювати тонкими лініями.

Мінімалістичні листочки на нігтях

4. Мінімалістичні листочки на нігтях. Такий варіант манікюру підійде гамінам – жінкам, яким у будь-якому віці личать дитячі принти та яскравий одяг. Зобразити такий манікюр на нігтях також дуже просто: плямки різнокольорового лаку варто перетворити на листочки, а потім додати до кожного листочка кілька чорних штрихів-акцентів.

Манікюр Кленове листя

5. Манікюр Кленове листя. Ми спеціально включили цей варіант манікюру до нашої добірки, щоб показати, як робити не слід. Такий манікюр підійде тільки власницям довгих нігтів, адже у такому варіанті, як на фото, він просто «стискає» нігті і робить їх візуально ще коротшими. Не варто так :)

Яскраве листя на нігтях

6. Яскраве листя на нігтях. Чудовий осінній варіант манікюру, який при тому є дуже яскравим та позитивним. Малювати такі листочки – не найпростіше завдання, адже складно буде наносити рівні смужки різних відтінків на нігтьову поверхню. Але все можна поправити за допомогою прожилок із чорного лаку!

Манікюр з осінніми деревцями

7. Манікюр з осінніми деревцями. Дуже милий варіант! І нескладний водночас. Спочатку нанесіть на нігті плямки для крони дерев, а потім намалюйте обриси стовбурів та гілок коричневим лаком. Гарно, правда ж?

Фото з сайтів: pinterest.com, youtube.com, nenuno.co.uk, bmodish.com, more.com, beautystylo.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Купити все для маникюра здесь http://kodi-prof.ru/ можуть порадити професіонали сфери нігтьового мистецтва!

blog comments powered by Disqus