Машинки для дітей ручної роботи

Середа, 8 Квітня, 2015

Дерев’яні машинки на колесах

Скільки всього цікавого можна зробити для дітей своїми руками!.. Це і іграшки, і предмети інтер’єру, і навіть дитячі меблі. Причому, знаючи смаки свого маляти, ви можете змайструвати виріб, який дійсно стане улюбленим! Сьогодні звернемо свою увагу на машинки. Вони можуть бути не лише пластикові, заводні й дуже швидкі. Подивіться, які оригінальні ідеї ми знайшли серед виробів українських майстрів на Етсі!

1. Дерев’яні машинки на колесах. Такі екологічні іграшки зараз надзвичайно популярні в усьому світі. Зверніть увагу, що усі грані таких іграшок ідеально заокруглені – таким чином, щоб не нашкодити малюку. А ще, особливого компліменту заслуговує фарба, якою пофарбовані ці машинки: кольори приємні, натуральні, та ще й матові. Одна така машинка коштує 8,95 дол., а продає її Buratinko з Києва.

Мобіль з машинками з фетру

2. Мобіль з машинками з фетру. Мобіль – це друга назва так званої карусельки, іграшки, яку вішають над ліжечком немовляти. Дуже важливо, щоб усі іграшки, які входять до складу мобілю, були безпечні. Окремий бонус – якщо ці елементи карусельки мають насичені кольори (це допомагає малюку навчитися розрізняти їх та опановувати різноманіття цього світу). Чудовий нобіль з фетру зробила майстерня JoyForBaby з Вінниці, і коштує він 45 дол.

Декорації з машинками

3. Декорації з машинками. Тут машинки також виготовлені з тканини й нанизані на ниточки, проте в один рядок. Це означає, що ними можна декорувати стіни на свята, а також розвішувати їх у ванній кімнаті під час купання малюка. Автор цієї краси – KukloFerma з Чернівців, а її ціна – 17 дол.

Годинник Машинка

4. Годинник Машинка. Чарівний настінний годинник просто заворожить вашого хлопчика та швиденько навчить його орієнтуватися у часі! Розмір такого годинника – приблизно 35 на 35. Коштує він 48 дол., а продає його Glozis з Києва.

Коркова дошка Машина

5. Коркова дошка Машина. Таку дощечку можна повісити у дитячій кімнаті і вчити з її допомогою букви, цифри, назви днів тижня, пір року, місяців тощо! Основа зроблена з корку, тож до такої дошки буде дуже легко приєднати різноманітні записки та паперові прикраси. Вартість дошки – 7 дол., а продає її Positiveseller з Києва.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus