Майстер-клас: експрес-подарунок

Понеділок, 27 Грудня, 2010

Не знаєте, що подарувати близьким на Новий рік? Вам стане у нагоді новорічна вишивка

Новорічна вишивка

Сьогодні ми зробимо одну нескладну річ – новорічну вишивку. Причепуривши її за допомогою мережива та рамки, перетворимо картинку на повноцінний елемент декору. Запрошуємо приєднатися до майстер-класу: вишивка на Новий рік може стати непоганим подарунком або прикрасою вашого помешкання. Святковий настрій гарантовано!

Для створення новорічної вишивки ми візьмемо: канву (можна кольорову), нитки муліне одного кольору (обираємо його на свій смак), тканину, до якої кріпитиметься вишивка, тоненьке мереживо, кравецькі булавки, ножиці, двобічний скотч та рамку зі склом. Для того, щоб вишивка «вписалася» у рамку, нам треба заздалегідь узгодити розміри: обрати будь-яку монохромну схему ялинки та розрахувати, які вийдуть габарити у вишитої роботи. Під них і варто підібрати рамочку.

Ось і всі матеріали

Крок 1. Знайшли одноколірну схему вишивки ялинки? Тоді до роботи! Вишиваємо, поки на канві не з’явиться новорічне деревце. Розмір схеми може бути будь-який, але не переоцініть свої можливості: все ж таки, свято вже на носі, тож з подарунком треба поспішати!

Крок 2. Тепер беремо ножиці та вирізаємо новорічну вишивку майже по контуру. Звісно, залишаємо по два-три сантиметри канви з країв, щоб не зіпсувати вишивку ножицями.

Вирізаємо ялинку

Крок 3. Беремо тканину, припасену для прикріплення вишивки. У нас це – льон, який стане гарним тлом для біло-бузкової ялинки. Ця тканина буде тлом композиції, тож нам треба точно відміряти, який розмір знадобиться для оформлення у рамку. Відміряли сім разів? Тепер можна різати :) Вирізаємо з льону прямокутник.

Льон буде тлом для ялинки

Крок 4. Рівнесенько по центру розташовуємо у цьому прямокутнику нашу вишиту ялинку та прикріплюємо булавками. Якщо вдалося прикріпити рівно, йдемо далі.

Замість булавок можна використовувати голки. Автор подушечки - Danirra :)

Крок 5. Тепер оздобимо ялинку мереживом. Для цього нам треба «обвести» контури вишивки двобічним скотчем і приліпити до нього мереживні смужки.

Поїхали!

Найскладніше обліплювати верхівку ялинки

Крок 6. Новорічна вишивка майже готова :) Залишилося вставити композицію в рамку. Щоб тканина не відстовбурчувалася, її треба добренько натягнути та приліпити до задньої стінки рамки двобічним скотчем.  Для більшої святковості прикрашаємо мереживом і саму рамку. Це дуже просто зробити: варто просто приладнати мереживо двобічним скотчем до рамки.

Майже ідеальна ялинка :)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Спонсор запису:

Ищете, во что бы одеть своего малыша? Лучшая детская одежда уже ждет вас: детский трикотаж или одежда для новорожденных непременно подойдут вашему ребенку!

Метки:

  • Надія

    Чудова картинка. І не треба вміти малювати. ;)

blog comments powered by Disqus