Майстер-клас: крокуси з цукерок

Четвер, 18 Лютого, 2016

Як зробити крокуси з цукерок?

До нас сьогодні завітали гості! Це майстрині з Києва Аліна і Таня, які виготовляють неймовірно чарівні букети з цукерок. Про те, як можна замовити такі солодкі квіти на подарунок, ми розповімо наприкінці майстер-класу, а поки що покажемо, як творчий «тандем» робить крокуси з цукерок!

Щоб власноруч зробити чудовий весняний крокус для цукеркового букету, нам знадобляться:

- Гофрований папір. Його ще називають креп-папером (краще купувати в магазинах, де продаються матеріали для флористики).

- Тейп-стрічка (можна придбати в будь-якому магазині художніх матеріалів);

- Скотч середній;

- Шпажка;

- Нитки будь-якого кольору;

- Ножиці;

- Лінійка;

- Смачна цукерка)))

Гофропапір для квітів

Важливий момент: для пелюсток можна використовувати звичайний гофропапір, який є в кожному магазині канцтоварів. Але цей папір погано розтягується та дуже швидко втрачає форму і вигляд через свою низьку щільність. Тому краще брати спеціальний флористичний папір. Він має високу щільність, цупкий і гарно розтягується. Квітки виглядають завдяки цьому дуже натурально, значно ефектніше, ніж зроблені із звичайного гофропаперу.

Як зробити крокуси з цукерок? Хід роботи:

1. Для одного крокусу нам знадобиться три пелюстки. Щоб зробити їх, потрібно відрізати смужку паперу шириною 3-3,5 см. Отриману смужку ділимо на три рівні частини (3 пелюстки). Для листя із зеленого паперу вирізаємо смужку шириною 1-1,5 см, розрізаємо її на дві частини, з яких зробимо два листячка.

Майбутній крокус з гофропаперу

2. Готуємо елементи нашої квіточки. Беремо одну смужку для пелюстки, скручуємо посередині на півоберта. Прикладаємо перекручені частинки одна до одної і розтягуємо, роблячи каптурик (капюшон). Так само готуємо листячко.

Скручуємо смужку

Складаємо смужку гофропаперу

Смужка для пелюстки

Пелюстка крокусу з гофропаперу

3. Надаємо пелюсткам форму, підрізаючи їх з боків та утворюючи «ніжку», як показано на фото. Те ж саме робимо з листям.

Надаємо пелюстці форму

4. Окремо з зеленого паперу вирізаємо три «чашолистики» – тоненькі смужки у формі видовженого трикутника. Все, елементи нашої квіточки готові!

Чашолистики для крокусів

5. Закріплюємо цукерку на шпажці скотчем.

Квітка буде з цукеркою

6. Прикладаємо пелюстки до цукерки, по черзі, міцно обмотуючи ніжку кожної нитками. Пелюстки повинні дещо накладатися одна на одну, щоб утворився напіврозкритий бутон.

Накладаємо пелюстки

7. Далі намотуємо три «чашолистики».

Закріплюємо чашолистики

8. Тейпстрічкою обгортаємо шпажку до середини, прикладаємо з обох боків листочки і продовжуємо намотувати тейп-стрічку. Квітка готова!

Квітка з цукерки

Оформлення букету вже цілком залежить від вашої фантазії. Насолоджуйтесь і даруйте насолоду!

Тепер ви знаєте, як робити крокуси з цукерок із гофрованого паперу. Звісно, виготовлення такої краси забирає достатньо часу, тому є й легший варіант :) Замовити ці милі букетики можна у майстринь за телефонами: (063) 114-28-21 (Аліна), (067) 834-81-88 (Таня).

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus