Майстер-клас: овечка з фетру

Пятниця, 2 Січня, 2015

Овечка з фетру

Новорічні канікули тривають, а це означає, що дітлахи проводять більше часу вдома за творчістю! Звісно, найпопулярніші поробки зараз – різноманітні ялинки ручної роботи і овечки (символ 2015 року), які можна і на ялинку повісити, і улюбленій бабусі подарувати. Якщо ви з дитиною найближчим часом плануєте піти в гості, зробіть разом ось таку овечку з фетру, яка стане актуальним подарунком друзям та родичам! Зробити вівцю з фетру дуже просто і швидко, лишень подивіться ;)

Щоб зробити овечку з фетру, візьміть такі матеріали і інструменти: фетр двох кольорів (у нас – рожевий і коричневий), дві великі бісеринки для очей, кольорові нитки, синтепух чи вату для наповнення, тонку атласну стрічку для підвіски, ножиці, шнурок для ніжок, запальничку.

Фетр та синтепух

Як зробити овечку з фетру? Майстер-клас

1. Визначтеся, якого кольору буде ваша овечка. Для руна ми взяли рожевий колір, а для голови – коричневий. У вас можуть бути матеріали іншого кольору, проте бажано взяти для руна світлий відтінок, а для голови – темний. Отож, зі світлого фетру викроїть дві «хмаринки» – два обриси руна. Вони мають бути однакові, тому перед викроюванням складіть фетр удвічі.

Руно овечки

2. Для ніжок відріжте невеликий шматочок шнурка (до 10 см) і зав’яжіть по центру подвійний вузол. Краї шнурка розплавте над запальничкою, щоб вони не торочилися.

Ніжки зі шнурка

3. З темного фетру виріжте голову разом з вушками, а зі світлого – чубчик овечки у вигляді хмарки.

Голова овечки

4. До мордочки овечки пришийте дві світлі бісеринки. Це будуть очі тваринки. Дуже важливо – правильно підібрати бісеринки за розміром, щоб вони не були завеликі чи замалі: від цього залежить, чи гарною вийде мордочка овечки.

Очі з бісеру

5. Пришийте низ чубчика до голови овечки і продовжте шов, захоплюючи і руно. Тим самим, ви пришиєте і чубчик до голови, і загалом голову до тільця. Інших швів для голови не знадобиться: чубчик надійно триматиме голову на руні. Після цього тою самою ниткою, петельним швом, обшийте тільце овечки майже по всьому периметру. Залиште тільки отвір для набивання синтепухом.

Пришийте голову

6. Коли шов дійде до верхньої точки на овечці (над чубчиком), вставте між двома половинками руна підвіску, зроблену зі стрічки, та вшийте її.

Підвіска

7. Набийте іграшку ватою чи синтепухом.

Синтепух

8. Коли шов дійде до нижньої точки овечки, вставте між двома частинами тулубу ніжки зі шнурка (вузлик має повністю сховатися у руні) і прошийте тим самим петельним швом.

Пришийте ніжки

9. Замкніть шов, підійшовши до його початкової точки.

Овечка з фетру майстер-клас

Овечка з фетру готова! Ось такий швидкий і простий майстер-клас допоможе вам підготувати милі подарунки для ваших друзів!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Зшити іграшку можна і на швейній машинці! Ну а дизельный генератор допоможе віднайти електроенергію для машинки, навіть якщо вимикають світло!

Метки:

blog comments powered by Disqus