Майстер-клас: підставка під гаряче

Неділя, 31 Липня, 2011

Даємо нове життя тасьмі або обрізкам тканини

Текстильна підставка під гаряче

Не спішіть викидати шматочки непотрібних стрічок, тасьми та обрізки тканини: з них можна зробити підставку під гарячу чашку або каструлю :) Це дуже просто, швидко та й, до того ж, моє стосунок до модного нині екологічного віяння - переробки старих речей на нові. Ну що, до справи? ;)

Для виготовлення підставки під гаряче нам знадобляться: тасьма – 4 метри, круглий шнурок (не плаский), ножиці, нитка такого кольору, який підходить до тасьми, та голка. Тут зручно  використовувати тасьму, адже обидва її краї оброблені і не будуть розпускатися. Проте для створення підставки можна брати й звичайну тканину, порізану на смужки (десь по 3 сантиметри завтовшки). Такі смужку треба буде перегнути навпіл (уздовж) і намотувати так, щоб нагорі залишалася лише частина зі згином. Отже, розпочнімо роботу :)

Тасьма, шнурок - все дуже просто

Крок 1. Шнурок буде основою нашої роботи – на нього ми будемо намотувати тасьму. Тож беремо край шнурка та обертаємо навколо нього тасьму (зигзагом).

Обертаємо тасьму

Крок 2. Намотуємо тасьму далі за спіраллю. Слідкуємо, щоб нагорі залишалася та частина тасьми, яка нам потрібна (з бажаним малюнком).

Намотуємо

Крок 3. Мотаємо далі, скільки вистачить тасьми. Якщо у вас є швейна машинка, непогано було би одразу прострочити цього «хробака», щоб тасьма не розкрутилася і не зіпсувала вам настрій. Якщо машинки ви не маєте, можна вручну зафіксувати ниткою тасьму через декілька сантиметрів «хробачка» :)

Продовжуємо мотати

Крок 4. Коли закінчиться шнурок, його можна без проблем «подовжити». Просто підставте до його кінчика наступний шнурок та продовжуйте мотати. Те саме – з тасьмою: наступний відріз можна намотати зверху на той, що закінчився. У нашому випадку «хробачок» вийшов різнокольоровий: до однієї тасьми ми домотали трохи іншої.

Підставка буде різнокольорова

Крок 5. Викладаємо перед собою готовий шнурок та викладаємо з нього майбутню підставку. Для цього нам треба буде зробити з неї плаский «млинець», додаючи нові й нові кола навколо тих, що вже є. Всередині підставки можемо не робити дірочки (тобто, всуціль зшити шнурок). Але за рахунок дірки можна дещо збільшити розмір підставки ;)

Шнурок треба буде закрутити

Крок 6. Отже, скручуємо колом кінчик шнурка, залишаємо всередині дірочку, беремо голку з ниткою та зшиваємо це все докупи. Спочатку ведемо голку від центру кола, потім – повертаємо назад.

Прошиваємо "бублик"

Повертаємо голку назад

Крок 7. Друге коло шнурка сміливо ладнаємо до першого,  прошиваючи наскрізь.

Друге коло кріпимо до першого

Крок 8. Третє коло пришиваємо до другого: перше чіпати вже не треба. Усі наступні кола слід пришивати до попередніх.

Кожне неступне коло - до попереднього

Крок 9. Прошиваємо таким чином увесь шнурок, який у нас є. Його кінчик міцно пришиваємо до попереднього кола виробу. Підставка під гаряче готова!

Підставка під горнятко з чаєм

До речі

Створюючи підставку, можна проявляти фантазію: наприклад, можна зробити її у формі квітки, зшивши з декількох дрібних кружалець зі шнурка. Можна також з часом змінювати підставку, дошиваючи до неї шнурок з тасьми інших кольорів.

Майстер-клас провела Vikaho.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Если вы не умеете шить мебель – это не беда. Обращайтесь к профессионалам, и самая качественная итальянская мебель в Киеве будет ваша!

Этим летом в Хорватии будет горячо! Вам нужно выбрать виллы в Сплите, Хорватия перед тем, как ехать туда.

Ви досі палите? Негайно кидайте це заняття, адже це – не екологічно! Вам можуть допомогти електронні сигарети, які відучують від шкідливої звички.

Метки: ,

 • Константин Назаренко

  Подставка под гарячее – удобная и практичная вещь. Лично я использую специальные стальные подставки под чайник. Кстати, недавно делал ремонт на кухне и мебель покупал в Файні меблі – рекомендую отличный магазин.

 • Lyudochka Sladkaya

  Какая
  красота! Создана руками человека! Подставка под горячее ручной работы- это
  очень удобно. А если еще и стол на кухне удобный. Тогда полная идиллия. Я
  покупала недавно кухонную мебель на Magic Wood и вы знаете, когда
  мебель сделана от души и на качество- это чувствуется.

blog comments powered by Disqus