Майстер-клас: сережки-китиці

Вівторок, 4 Жовтня, 2016

Як зробити сережки-китиці?

Як зробити сережки з ниток своїми руками? Мабуть, ви про це замислювалися, адже саме такий тип сережок зараз у моді. У нас є гарна новина! Сьогодні на вас чекає такий майстер-клас: сережки-китиці зробить майстриня Lola Madino. Вона виготовляє чудові прикраси, купити які можна у магазині TangerineMoonStudio. А слідкувати за творчістю майстрині можна на її сторінці у Фейсбуку та ЖЖ. Що ж, давайте подивимося, як зробити сережки-китиці своїми руками!

Для того щоб зробити сережки-китиці, вам знадобляться:

- шнур;

- основа для намотування (наприклад блокнот);

- ковпачки;

- біжутерні шпильки;

- намистини;

- швензи;

- лінійка;

- гострі ножиці.

Щоб китиці були однакові, майстриня радить брати за основу блокнот шириною, вдвічі більшою за бажану китицю. Таким чином, з одного боку блокноту вийде одна китиця для однієї сережки, з іншого – друга, така сама.

Матеріали для виготовлення сережок

Як зробити сережки з ниток або шнурів?

1. В одній руці тримайте основу для намотування (блокнот чи книжку), а в іншій – матеріал для сережок (шнур або нитки). Намотайте шнур на основу, зважаючи, що китиця буде вдвічі товще (потім ви складете шнури навпіл). Колись ми показували, як таким чином зробити волосся для ляльки-берегиньки – у тому майстер-класі у ролі основи використовували книжку.

Намотування шнура

2. Відмірте середину намотки з одного боку та перев’яжіть її туго та міцно шнуром (або ниткою) такого самого кольору.

Середина намотки

3.Так само зробіть з іншого боку блокнота. Таким чином, з обох боків блокнота намотані шнури мають виглядати, наче бантики.

Перев'язаний шнур

4. Розріжте шнур в обох торцях блокноту – згори та знизу. Для цього обов’язково слід використовувати гострі ножиці, щоб матеріал не «зажувався», і кінчики шнурів вийшли охайні.

Розрізання шнура для сережок

5. У вас вийдуть дві однакові заготовки – пучечки для майбутніх сережок.

Заготовки для сережок-китиць

6. Щоб зробити сережки-китиці гарними, слід приєднати до самих китиць фурнітуру. Проведіть шпильку під центр заготовки (під шнур, яким ви перев’язували центр).

Шпилька для виготовлення сережок

7. Протягніть шпильку до кінця, щоб у її вушку опинився перев’язувальний шнур. Після цього на інший бік шпильки настроміть ковпачок та пересуньте його до пучка шнурів. Перевірте, чи ковпачок туго сидить на верхівці пучка. Після цього можете додатково прикрасити сережки-китиці намистинками (вдягніть їх над ковпачком).

Ковпачок для сережок-китиць

8. Максимально рівно підстрижіть низ сережок-китиць.

Підрівнювання країв шнурів

9. Прикріпіть до верха кожної сережки швензу – гачок, за допомогою якого ці сережки-китиці тепер можна буде вдягати.

Швензи для сережок

Зробити сережки з ниток або шнурів дуже просто! Lola Madino каже, що з однієї котушки шнура у неї вийшло дві пари таких сережок. Спробуйте – у вас теж вийдуть такі гарні сережки ручної роботи!

До речі

Для таких сережок слід використовувати тільки м’які та дещо блискучі матеріали. Грубий вощений шнур, звісно, не підійде :) Шнури вибирайте тоненькі та синтетичні, а для сережок з ниток найбільше підійде мерсеризована бавовна, якою зазвичай плетуть гачком.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Бувають випадки, коли може знадобитися кредит рефинансирование та інші подібні послуги. Прочитайте необхідну інформацію та звертайтеся до професіоналів!

Метки: ,

blog comments powered by Disqus