Майстер-клас: вишита закладинка

Субота, 29 Жовтня, 2011

Наприклад, для ріелтора :)

Вишита закладка для блокнота

Хай там що кажуть про вимирання книг, але закладинки житимуть вічно! Не у книжках, так у ділових блокнотах зайнятих людей :) Сьогодні ми будемо вишивати закладинку, за допомогою якої можна буде з легкістю зорієнтуватися у записах та планах, занесених до щоденника.

Для створення вишитої закладинки нам знадобляться: канва (вистачить шматочка 10 на 20 см), схема з обраним малюнком, який би вписався у розмір закладинки, дві стрічки – прозора жовта та золотава, голка, нитки муліне, підібрані для малюнку (+ чорні нитки для контуру), золотава нитка для декорування, ножиці та двобічний скоч.

Схема для вишивання та канва

Крок 1. Вишиваємо зображення за обраною схемою. Закладинка задумувалася, як подарунок для ріелтора, тож схему ми вибрали відповідну: усі будинки продані, тож успіх ріелтору гарантований :) Отже, вишиваємо цей малюнок кольоровими нитками. Таблички з надписами «продано» вишиваємо золотавими нитками (бо ж даруємо цю закладинку з побажаннями фінансового успіху ;) ).

Вишиваємо малюнок

Крок 2. Тепер беремо чорну нитку муліне (лише одну) та обшиваємо нею контури будинків та усього іншого, що ми вишили. Вишитий малюнок завдяки чорному контуру виходить більш чіткий. Окрім контуру, для вишивки можна використовувати й інші види швів.

Вишиваємо контури

Чорний контур підкреслив вишивку

Крок 3. Настав час розрахувати, якого саме розміру буде наша закладинка. Найпростіше – відступити однакову відстань від усіх крайніх точок вишивки і поставити засічки. Потім між цими засічками протягнути лінії і розрізати полотно по цих лініях. У нас виходить прямокутний відріз полотна з вишивкою по центру.

Вирізаємо закладинку

Крок 4. Наступний етап – прасування. Підгинаємо краї вишивки, формуючи саму закладинку. Запрасовуємо ці згини до «слухняного» стану :)

Загинаємо краї

Крок 5. Після цього відрізаємо смужки двобічного скочу і склеюємо ними полотно зі зворотного боку.

Клеїмо скоч

Крок 6. Знімаємо паперову частину зі смужки двобічного скочу і клеїмо на липкий зворотній бік закладинки жовтеньку прозору стрічку.

Оздоблюємо стрічкою

Крок 7. Обрізаємо краї стрічки. Посередині стрічки клеїмо ще одну тонку смужку двобічного скочу.

Ще один шар скочу

Крок 8. Відклеюємо з цієї смужки паперову частину та наклеюємо вже іншу – золотаву – стрічку. Охайно обрізаємо краєчки стрічки.

Клеїмо золотаву стрічку

Крок 9. Залишився останній крок – оздоблення закладинки декоративною золотавою ниткою. Відступивши дві клітинки від краю канви, прошиваємо закладинку пунктирним швом (дві клітинки з ниткою, потім дві клітинки – без).

Обшиваємо закладинку золотими нитками

Закладинка готова! Вона неодмінно принесе новому господарю успіх у ріелторських справах! :)

Закладка у щоденнику

* Схема – з книги The Omnibook. Work. – USA, Georgia, 1998.

***

Спонсор запису:

Многие женщины начинают беспокоиться о своем весе ближе к лету, но делать это нужно весь год. Для тех, кому не нравятся диеты и физические упражнения, существует коррекция фигуры – еще один способ вернуть отличную форму.

Метки:

 • http://made-in-ukraine.info/tetyana-serebrennikova/ Тетяна Серебреннікова: | Made in Ukraine

  [...] – Коли Ви запустили власне «виробництво» вишитих закладинок? [...]

 • Iramish

  Вікуся, дякую!!! Вж почала відчувати позитивну нергетику закладинки! Ти диво, успіхів у творчості!!! =)))

 • http://made-in-ukraine.info/ Vikaho

  І це – тільки початок ;) Успіхів тобі у всіх справах :) )))

 • http://made-in-ukraine.info/blagodiyna-vystavka-prodazh-u-lvovi/ Благодійна виставка у Львові | Made in Ukraine

  [...] вишиті листівки, мотанки, хлопчачі краватки, книжкові закладинки, декупаж, скрапбукінг тощо. Кожен знайде там щось для [...]

 • http://made-in-ukraine.info/medvin-rukodillya-podarunky-na-rizdvo-2013/ Медвін: Рукоділля. Подарунки на Різдво 2013 | Made in Ukraine

  [...] із найрізноманітніших технік та видів рукоділля: вишивка хрестом, бісером, стрічками, декупаж, валяння, квілінг, декор, [...]

blog comments powered by Disqus