Майстер-клас з олійного живопису у Києві

Четвер, 22 Січня, 2015

Олійний живопис

Найкращий подарунок для творчої людини – це, звісно, майстер-клас. І бажано, із такого виду творчості, який ця людина ще не пробувала! Ви можете подарувати своїй подрузі, приятелю чи дорогій матусі майстер-клас Відкрий у собі художника, який днями відбудеться у Києві! На цьому уроці усіх охочих будуть вчити азам олійного живопису. Звісно, розрахований він на новачків, тож потенційним відвідувачам нема чого соромитися :)

Розпочнеться майстер-клас із живопису цієї неділі – 25 січня – о 14.30. Відбуватиметься це пізнавальне дійство у Студії живопису і малюнку.

«Приєднуйтеся до нашого творчого вихідного дня! – Кажуть організатори майстер-класу. – Це будуть цілих чотири години приголомшливих творчих відчуттів і нового досвіду! Зняття стресу, заряд позитиву і, звичайно ж, Ваша, повністю закінчена, картина. Вам обов’язково сподобається!»

Затівачі художнього уроку кажуть, що навіть якщо Ви ніколи не пробували писати олійними фарбами, Ви заберете з собою закінчену роботу, яка стане прикрасою Вашого будинку або послужить відмінним подарунком рідним та близьким! До того ж, Вам не варто хвилюватися про матеріали для заняття: їх учасникам заходу надасть Студія живопису і малюнку. До матеріалів включені і полотна, на яких усі учасники будуть писати картини.

Отже, неділя, 14.30-18.30, або субота, 15.00-18.00. Вартість майстер-класу з живопису у Києві – 400 грн.

Контакти організаторів: Студія живопису і малюнку, Київ, вул. Червоноармійська, 66. Станція метро Олімпійська (від неї пішки – 3 хвилини), телефон: (050) 912-35-80. Поспішайте, адже кількість місць обмежена!

Фото з сайту olo-art.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Если у вас нет теплой спецодежды хорошего качества, поупайте ее в магазине ТимьЯн: цены от производителя порадуют вас!

blog comments powered by Disqus