Медалі для дітей: 5 найкращих ідей

Четвер, 8 Жовтня, 2015

Медаль з фетру

Медалі – це чудовий варіант для внесення різноманітності у буденне життя малят. А ще, як кажуть психологи, чудовий «зовнішній чинник» – те, що може спонукати дітей бути більш чемними, слухняними та зібраними. Ваше маля навчилося самостійно вдягати вуличні штанці перед прогулянкою? Подаруйте йому медаль із зображеним елементом одягу! Дитина отримала у школі першу «десятку»? Урочисто повісьте їй на шию саморобну медаль-відзнаку! Дочка й син наввипередки прибрали свої іграшки у кімнаті? Презентуйте їм персональні «дошки пошани» і повісьте там медальки!

Зробити цікаві медалі для дітей можна й власноруч. Доказ цьому – наш нещодавній майстер-клас із виготовлення вишитих медалей. Але робити такі цікавинки зможе не кожна мама: на вишивку (навіть найменшого розміру) піде багатсько часу! Тож давайте подивимося, які ще варіанти медалей ручної роботи існують.

1. Медаль з фетру. Найпростіший варіант для мам, які дружать з тканинами і шиттям – це медалі з цупкого кольорового фетру. Виріжте з цього матеріалу коло, вишийте на ньому будь-яке тематичне зображення (вишити можна звичайним пунктирним швом, щоб ця робота не забрала багато часу), обшийте петельним швом по периметру – і відзнака готова!

Валяна медаль з вовни

2. Валяна медаль з вовни. Цей варіант – дещо складніший, адже для його створення потрібні спеціальні голки та запаси вовни. Тому підійде такий вид відзнак тим рукодільницям, які систематично займаються валянням. Зваляйте коло чи квіточку потрібного розміру та нанесіть на неї будь-яке зображення пунктирним швом.

Печені медалі

3. Печені медалі. Смачненька подяка – що може бути приємнішим для дитини? :) Маля навіть може допомогти вам виготовляти медалі, чим заслужить ще одну з них! Випікати медалі можна з будь-якого тіста, яке не містить забагато жиру (щоб від печива не залишався слід на одязі, якщо дитина все ж захоче повісити цю смакоту собі на шию). Не забудьте і проробити отвори для підвісок у сирих медалях, поки тісто ще пластичне!

Медалі з солоного тіста

4. Медалі з солоного тіста. Такий самий варіант – медалі з полімерної глини. Принцип їх створення приблизно однаковий: треба розкотати млинцем шматочок матеріалу, витіснити зображення та запекти. Потім, коли медалі охолонуть, їх можна буде покрити лаком для нігтів або спеціальною фарбою.

Паперові медалі

5. Паперові медалі. Найпростіший варіант для тих, хто вдома має запаси кольорового паперу. Виріжте з картону коло, на нього наклейте різнокольорові малюнки чи надписи. Прив’яжіть до медалей підвіски зі стрічок і вручіть своєму маленькому нащадку! :)

Фото з сайтів: handmadecharlotte.com, activityvillage.co.uk, bbcgoodfood.com, activityvillage.co.uk, pinterest.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

А якщо говорити про дорослі відзнаки, то гарні медали на заказ може виготовити для вас найкраща компанія «МПК Конструкт»!

blog comments powered by Disqus