МЕДВІН: Рукодільні Витівки. Зустрічай літо

Середа, 8 Квітня, 2015

Декупаж склянки

Запрошуємо вас взяти участь у новому проекті компанії МЕДВІН: святі рукоділля центрі Києва! 8-10 травня в Національному спорткомплексі «Олімпійський» (Київ, вул. Велика Васильківська, 55, станції метро «Олімпійська», «Палац спорту») відбудеться нова рукодільна виставка від компанії Медвін. Тут, традиційно, можна буде познайомитися з нашими майстрами ручної роботи, взяти участь у майстер-класах та купити собі на згадку неповторні авторські речі!

«Ось і настав квітень! Весна все частіше тішить нас сонечком, і ми разом з нею поспішаємо поділитися радісними новинами, – кажуть організатори виставки. – Наш новий проект стартує для тих, хто любить рукодільні виставки і вважає, що літо потрібно провести з користю, а значить – створити безліч оригінальних рукодільних шедеврів, а також для тих, хто воліє увійти в літо з безліччю приємних яскравих рукодільних дрібниць від наших улюблених майстрів».

Виставка відбудеться одночасно з книжковим ярмарком з насиченою програмою, кураторами якої є літератори Брати Капранови, а також фестивалем, організованим Київською обласною адміністрацією. А значить, відвідувачів буде багато!

Звертаємо Ваш увагу, що до виставки всього лише місяць. А зали НСК «Олімпійський» не такі неосяжні, як звичний виставковий центр. А значить, приймати рішення і заявляти про свої наміри потрібно, не затягуючи. З умовами участі Ви можете ознайомитись на сайті: medvin.kiev.ua/index.php/exhibitions/handicraft, там же ви можете завантажити і бланк заявки. Схема виставки буде готова вже днями, і організатори зможуть підібрати для вас найкращий варіант участі.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Звертайтеся до зручного посередника ebay украина якщо хочете зробити замовлення у найвідомішому міжнародному магазині Ebay!

blog comments powered by Disqus