Медвін у вересні 2013

Неділя, 25 Серпня, 2013

Майстри рукоділля з усієї України!

Саморобна свічка

З 5 по 7 вересня 2013 року у Києві відбудеться X Міжнародна спеціалізована виставка-ярмарок авторських робіт та товарів для рукоділля в Україні «МЕДВІН: Рукоділля і хобі – осінь 2013». Подивитися на нові вироби майстрів хендмейду можна буде у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», як і зазвичай.

За словами організаторів Медвіна, на цій виставці можна буде насолодитися творчою атмосферою, отримати знання та вміння, ознайомитися з новинками індустрії ручної роботи і, звичайно ж, не забути придбати у майстрів ексклюзивні роботи собі, рідним і близьким. Вхід на виставку – безкоштовний, тож завітати на дійство можна без перешкод.

Хто буде брати участь у вересневому Медвіні? Вже зараз відомо, що серед учасників – Гела-Україна, Бабушкіна шкатулка, Кокон, Чарівна скринька, V-ArtStudio, Квіглі, Мілена Decor, Ленточкин Дом, Sky-Ластівка, Світ рукоділля, Декупажинка, Арт-Нуво, Квіткові Моделювання, Олександра Токарєва, Повітруля, Тамара Гончаренко, Альбинос-кардс, ТМ Dremel.

Окрім того, то на Медвіні можна буде побачити: майстрині з Івано-Франківська, які презентують «Етноконопляній одяг», все квілінгу від «Vaostudio» (Суми), набори для рукоділля від «Фантазії» (Тернопіль), нові випуски журналів для рукоділля від «Діана Плюс», керамічні вироби (посуд, сувеніри) ручної роботи від «Слов’янська кераміка» (Луцьк), колоритні сувеніри (домовичка, обереги, мотанки, квіти) від майстерні «Забавочка» (Хмельницький), набори для рукоділля, готові прикраси, фурнітура від «Zarmilka», і «Мильні історії» з новинками в індустрії краси та здоров’я, авторські ляльки від Єлизавети Попок та Ірини Прілукової (Мінськ), матер-емальєр Ірина Хараташвілі (Грузія), прикраси «Скіфська етніка» з Білої Церкви. А з Миколаєва приєде магазин, який презентуватиме унікальний матеріал фоаміран – пластичну замшу (унікальний за своїми властивостями матеріал, призначений для виготовлення штучних квітів, предметів інтер’єру, ляльок).

Вереснева виставка Медвін 2013 відбудеться 5 – 7 вересня у КиївЕкспоПлазі: Київ, вул.Салютна, 2-Б, павільйон №3.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Найкращі Весільні салони Львова чекають на вас, якщо ви готуєтеся до весілля! Тут можна знайти весільні сукні та аксесуари на будь-який смак.

blog comments powered by Disqus