Мітла своїми руками: кілька ідей

Субота, 8 Квітня, 2017

Мітла зі справжньої гілочки

Часом дитяча гра не складається через нестачу якоїсь непомітної, на перший погляд, дрібнички. То іграшкового відерця бракує, то підставки від конструктора, то якогось дивакуватого інструменту. Якщо ви шукаєте простий спосіб виготовити маленьку мітлу, то ми запропонуємо вам декілька варіантів! З ними ваша дитина гратиметься весело, а ви, можливо, захочете створити дрібненьку мітлу для декорування оселі на Хелловін або для прикрашання смішного подарунку подрузі :)

1. Мітла зі справжньої гілочки. Подивіться на перше фото: на ньому – справжня їстівна страва! Так-так, це – мітла, зроблена з гілочки, порізаного «баромою» сала та пір’їнки зеленої цибулі :) Такі собі канапки на Хелловін. Але насправді, ви можете використати цю ідею і для створення маленької іграшкової чи декоративної мітли. Для цього візьміть тонку гілочку, обгорніть один з її кінчиків порізаною на «бахрому» спіненою плівкою та закріпіть намотаною на вершечок плівки ниткою.

Мітла з сухої трави

2. Мітла з сухої трави. Якщо вам потрібна ідеальна й рівненька мітла для декору, створіть її із гладенької бамбукової палички (такі продають у великих магазинах: зазвичай палички використовують для приготування «лінивих» шашликів у духовці) та засушених травинок. Візьміть пучок сухої трави і зріжте ножицями її верхній край, щоб охайно підрівняти. Огорніть цим краєм «копиці» бамбукову паличку, зафіксуйте ниткою. А після цього вже підрівняйте ножицями нижній край мітли.

Мітла з ниток

3. Мітла з ниток. Дуже простий спосіб зробити маленьку декоративну мітлу своїми руками (а також – використати залишки ниток від плетіння ;) ) – виготовити ось такий декор з ниток. Спершу зробіть просту китицю, вдвічі зігнувши пучок пряжі та перев’язавши його біля згину ниткою іншого кольору. А потім в отвір згину протягніть нитки іншого кольору (краще – 6 ниток) та сплетіть з них косичку. Це вийде ручка мітли. Якщо треба, вставте у ручку мітли каркас із мідного дроту.

Мітла з кольорового паперу

4. Мітла з кольорового паперу. Найпростіша саморобка для найменших – тобто, для малят дошкільного віку! Якщо вашій дитині для гри знадобиться мітелка, навчить її, що зробити таку річ власноруч зовсім не складно. Просто згорніть трубочку з кольорового паперу, закріпіть її клеєм чи двобічним скотчем. З прямокутника паперу іншого кольору зробіть низ мітли: поріжте бахромою, потім обгорніть низ палички та закріпіть. Ось і все :)

Подарункова упаковка у вигляді мітли

5. Подарункова упаковка у вигляді мітли. Дуже цікава ідея для оформлення подарунка, особливо на Хелловін! А бо для подруги, яка любить ворожити :) Суть така: загорніть коробку з вашим подарунком у крафтовий папір, а потім – у ще один шар крафтового паперу, але вже з вертикальними прорізами. Декоруйте таку упаковку палицею, і вийде натуралістична мітла :)

Фото взяті з таких сайтів: factorydirectcraft.com, busybeekidscrafts.com, funfamilycrafts.com, pinterest.com, bjcraftsupplies.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Не завжди є час та можливість прибирати самотужки: у таких випадках це варто доручити професіоналам! Майстри своєї справи допоможуть вам зробити клиннинг одесса і ви залишитеся задоволені!

blog comments powered by Disqus