Модні моделі купальників 2016

Неділя, 6 Березня, 2016

Купальник з геометричним орнаментом

Збираєтеся на відпочинок у теплі краї? А можливо, самі шиєте купальники та просто слідкуєте за поворотами моди?.. Тоді вам буде цікава наша добірка модних купальників 2016 року! Ми простежили деякі тенденції «купального» світу, і тепер ділимося нашими спостереженнями з вами.

Які купальники модні у 2016 році?

Геометрія

Головна тенденція, яку видно на першому фото цієї публікації, звучить так: більше геометрії! Якщо раніше різноманітними лініями, трикутниками і квадратами прикрашали переважно окремі купальники (ті, в яких верхня і нижня частини розділені), то зараз чіткі «малюнки» перебралися і на суцільні купальні костюми.

Візерунок ацтеків

Візерунки ацтеків

Продовжує «триматися» мода на орнаменти ацтеків та подібні етнічні візерунки. Це стосується і одягу для дорослих, і штанців-светриків для малят (на Етсі багато дитячих магазинів буквально завалені одягом з принтами в дусі ацтеків), і купальників. Тут головне – вдале розташування «калейдоскопу» візерунка. Тож будьте уважні, викроюючи тканину для купальника власноруч! Подібні візерунки популярні не лише у Південній Америці, а й по всьому світу, тож до Чорногорії www.xo.ua/montenegro/ у такому купальнику теж можна буде поїхати!

Купальник з декоративними смужками

Закритий-відкритий купальник

Такі гарні купальні костюми випускає Victoria’s Secret, цей метод створення купальників використовують і інші виробники. Він полягає у тому, що до звичайного купальника додають «шторки» з паралельних смужок тканини. Відтак, виходить купальник «з секретом», який нібито закриває певну частину тіла. Такі смужки роблять як на верхній частині купальника, так і на нижній (по боках тазу).

Купальник з принтом Лев

Анімалістичні принти

Епоха 3d-футболок, з яких «визирають» ніби справжні свині, мопси та мавпи, відійшла у минуле. Проте її відголоски можна побачити й на купальниках 2016! Щоправда, з більш граційними тваринами – левами, гепардами, пантерами. У колекціях тих модельєрів, які надають перевагу принтам, є й купальники з зображенням нічного міста, пляжу з пальмами тощо.

Купальник з високими трусиками

Купальник стає більший

У моді знову викосі купальні трусики, як років 30 тому! Звісно, їх декорують сучасними принтами або тими ж смужками з тканини, щоб було цікавіше. Але те, що частини окремих купальників стають ширші і поступово «повзуть» одна до одної, є очевидністю. Можливо, такий виток моди формується під впливом руху за визнання жіночої краси у будь-яких розмірах, а не лише модельних?

Купальники з широкими деталями

Наостанок – ще одне фото, що підтверджує останнє твердження. В усіх трьох купальниках використані розширені елементи: бюстгальтер перетворюється на спортивну майку, трусики стають шортиками, розширення зазнають навіть шлейки купальника. Ось такі вони, купальники, модні у 2016 році! Вам вони подобаються?

Фото з сайтів: theorchidboutique.com, pinterest.com, trinaturk.com, zimbio.com, popsugar.com, swimsuit-depot.com.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus