Мистецтво на Make It Show

Субота, 27 Червня, 2015

Make It Show

Мгм, а де ж мистецтво, – мабуть, подумали ви, проглянувши наш попередній допис про фестиваль Make It Show у Києві. Ні, ми про нього не забули :) Насправді, на фесті було стільки цікавих арт-об’єктів, інсталяцій, затишних куточків та інших гарненьких речей, що ми вирішили присвятити їм окрему публікацію. Отже, дивіться, що навигадували наші креативні люди! :)

Дротова скульптура

Дротові скульптури. В окремій зоні павільйону, одразу біля сцени для виступів наукової тематики, розташувалися дві дротові скульптури. Згодом їх «вдягали» у саморобний «одяг», тож охочі сфотографуватися просто не відходили від об’єктів.

Картонний вігвам

Картонний вігвам. Цю унікальну хатинку облюбували всі відвідувачів заходу. Так цікаво було залізти всередину вігваму та випробувати картонні елементи цього «конструктора» на міцність! Лише уявіть, як проектували це диво архітектурної думки і як розраховували кількість деталей!..

Об’ємні панно

Об’ємні панно. Точніше, навіть не панно, а настінні портрети звірів. Зроблені за допомогою дерев’яних елементів, ці витвори зачарували любителів природи. Окрім того, цікавості виробам додавала кольорова гама, здатна освіжити будь-який інтер’єр.

Картина на фіранці

Картина на фіранці. Якщо придивитися, то стане видно, що цю картину майстер Усенко А. намалював (намалювала) на основі тюлі. Цікавий підхід, враховуючи те, що на полотні треба було зобразити монохромний портрет з усіма потрібними нюансами.

Малювання порошком

Малювання порошком. Так само, як найменші малята малюють крупами, дорослі творчі натури також можуть дозволити собі подібну радість! На Make It Show можна було помалювати різнокольоровим порошком, насипаним до окремих пакетиків. Зокрема, цікаво виглядали «розводи», проведені з однієї кольорової зони в іншу.

Декоративні подушки

Декоративні подушки. Подивіться, яка краса! Такі нестандартні подушки не часто можна побачити навіть у найдорожчих магазинах! Головне тут – поєднання форми подушки, кольорів та самого зображення. Дуже цікаво виглядають подушки у формі дельфінів, але яскраві думочки – не менш привабливі!

Одяг від українських виробників

Одяг від українських виробників. У модній зоні фестивалю Make It Show було презентовано чимало українських виробників одягу – як відомих, так і менш публічних. Цікаво, що тут можна було придбати собі і футболки, і піжами, і навіть жилети з прозорого пластику :)

Тканина в капелюшки

А оцей одяг з тканини цікавої розцвітки (в капелюшки!) нас просто підкорив! Яких тільки матеріалів не знайдуть наші дизайнери, щоб сподобатися клієнтам!

Словом, на Make It Show є де розгулятися творчій душі. Приходьте завтра, 27 червня, роздивляйтеся, надихайтеся і творіть!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Если вы хотите найти в Киеве салон красоты с лучшими мастерами, обращайтесь в FIJI на Саксаганского или Соломенской! Здесь вас уж точно хорошо обслужат!

blog comments powered by Disqus