Наші на Етсі: суші-товари

Середа, 7 Вересня, 2016

Дошка для суші від WoodenLook

Колись на сайті made-in-ukraine.info вже були публікації, присвячені виробам українських майстрів на Етсі. А тепер ми розпочинаємо новий цикл таких матеріалів, у яких будемо розповідати, що цікавенького продають майстри з Україні на всесвітньо відомому хендмейд-майданчику etsy.com! Тема сьогоднішньої публікації – суші! А точніше, вироби, на яких вітчизняні творчі особистості зобразили роли з морепродуктами. Подивіться – можливо, і вам сподобається щось із цих цікавинок! Після цього вам захочеться замовити суші на http://sushist24.com.ua/, ми це точно знаємо :)

1. Дерев’яна дошка для суші. Цей надзвичайно зручний витвір продається у львівському магазинчику WoodenLook на Етсі, коштує 35 доларів. Гарненький і практичний виріб для подачі суші! Роли можна розмістити на основній поверхні дошки, а різні доповнення до них – у вирізаних ямках, розташованих з одного боку дошки. Ну і куди ж кулінарній дошці без наскрізного отвору? Звісно, у цій дошці для суші він також є: для зручнішого пересування дошки та для того, щоб вішати її сушитися.

Акварель із суші від MaryArtStudio

2. Акварельний малюнок Суші. Цю красу малює MaryArtStudio з Черкас – саме так називається крамничка, яку за назвою можна знайти у пошуку Етсі. Коштує оригінал малюнку 30 доларів, а розміри має такі: 21 на 29,7 см. Зручний формат для декорування кухні! Також нам сподобалися й інші акварельні роботи у цьому магазинчику, тому агітуємо вас обов’язково завітати до нього ;)

Фартух від AteleLana

3. Фартух для суші. У AteleLana з Києва шиють фартухи на всі випадки життя, і навіть для приготування суші :) Коштує такий фартушок 28,99 дол., а пошитий він з бавовни та мусліну. Фартух має стандартні «ресторанні» розміри: наприклад, довжина його спідниці – 70 см. З таким фартухом приготування страв рибного меню точно буде настроєвим і тематичним!

Кліпарти з суші від CockatooDesign

4. Кліпарти з суші. Кліпарти – це невеликі зображення, створені у цифровому варіанті, які части використовують у видавничій справі (для оформлення рубрик журналів і газет) або для декорування свят (наприклад, для створення унікальних запрошень чи афіш). І у цій царині в Україні також є багатсько майстрів! :) Наприклад, CockatooDesign з Дніпра: у цій крамничці можна купити кліпарти з суші за 0,99 долара.

Принт від NatalieStorePainting

5. Принт із суші. Ще один варіант «художеств» на Етсі – це принти, тобто, малюнки, які можна завантажити, а потім надрукувати на обраній поверхні (сумці, футболці, або ж на папері). Цей принт із суші чарівним чином може прикрасити кухню у східному стилі, і лише за 5,50 доларів. Автор принта – NatalieStorePainting з Києва.

Вироби ручної роботи та всілякі авторські принти роблять наше життя гарнішим і цікавішим ;) Отож заохочуємо вас підтримати наших майстрів – купити у них суші-товари або просто зайти до їхніх крамничок на Етсі та поставити у них лайки-сердечка!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus