Настільні лампи: 7 оригінальних ідей

Середа, 18 Березня, 2015

Лампа у вигляді книги

и любите читати? А вишивати чи збирати прикраси з дрібних намистинок? Тоді вам неодмінно знадобиться настільна лампа – додаткове джерело освітлення, яке зробить процес читання/творіння більш комфортним та допоможе вашим очам. Далеко не завжди настільна лампа – це стандартний абажур на паличці. Подивіться, які оригінальні варіанти ламп ми знайшли для вас!

1. Лампа у вигляді книги. Або газети чи журналу. Словом, тут настільну лампу прикрасили об’єктом читання – тією річчю, для використання якої й потрібне сильніше освітлення. Цю красу ми показуємо для того, щоб ви переконалися: у створення оригінальної речі немає нічого складного! Такий виріб можна зробити навіть з підручних матеріалів!

Лампа з водопровідними кранами

2. Лампа з водопровідними кранами. Погодьтеся: виглядає дуже ефектно! Звісно, такий атрибут підійде не до всіх інтер’єрів, але у творчій майстерні він виглядатиме просто чарівно! Кран, який регулює силу світла – що може бути цікавіше? :) Але також вам може підійти і більш стандартна настільна лампа: купити в інтернет-магазині Lampa дуже просто, а головне – покупка буде справді якісна!

Лампа з кавою

3. Лампа з кавою. Яскравий варіант для неординарних особистостей! Ніжка лампи замаскована під струменем кави, що виливається зі склянки-абажуру. Чудовий варіант настільної лампи для антикафе – тих закладів, у яких можна і каву попити, і нижки почитати, і корисні лекції послухати.

Лампа з пляшкою

4. Лампа з пляшкою. Є різні варіанти такого творіння: лампа з банкою, склянкою, пробіркою тощо. Головна особливість – прозора скляна посудина виконує роль ніжки лампи. Відтак, ви можете побачити «нутрощі» приладу – дріт, що подає до лампочки електроенергію. Як просвердлити у пляшці дірочку для дроту – ось, у чому питання :)

Книжки замість ніжки

5. Книжки замість ніжки. Якщо у вас вдома багатсько старих книг, які шкода викинути, зверніть увагу на цю креативну лампу! Щоправда, такий високий стіс книжок помітно блокує світло, тому краще все-таки брати для такого витвору менше книжок.

Лампа з водопровідних труб

6. Лампа з водопровідних труб. Ще один варіант лампи на кшталт «зроби сам». Якщо ви любите експериментувати і застосовувати різні матеріали у нетипових для них областях, можете спробувати створити й таку настільну лампу!

Годинник у лампі

7. Годинник у лампі. На завершення – не зовсім стандартна настільна лампа. Точніше, лампи тут зовсім немає: замість світла цей пристрій повідомляє про час! Гарно, стильно і неочікувано!

А які нестандартні настільні лампи бачили ви? Розкажіть нам про це ;)

Фото з сайтів: thefirstreview.com, aliexpress.com, lulusoso.com, homedit.com, pinterest.com, brit.co.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

  • Марина Бежко

    Класс, очень оригинально смотрятся! Но, как правило, такая красивая настольная лампа -пустышка внутри. То есть плохо работает. А вот тут https://www.osvetim.com.ua/nastolnye-lampy.html они и красивые, и качественные

blog comments powered by Disqus