Найпопулярніші сувеніри

Середа, 2 Грудня, 2015

Український сувенір

Нам всім потрібні сувеніри! І тим, хто маніакально колекціонує магнітики чи гарненькі чашки, і тим, хто вигадує, що би подарувати другу на День народження, і тим, хто жадає подарунків у корпоративних конкурсах :) Сувеніри – це чудові пам’ятні подарунки, які створенні для того, аби нагадувати своєму власнику про різні приємні миттєвості. Тому й не дивно, що коло їхніх «користувачів» аж таке широке! Сьогодні поговоримо саме про них – найпопулярніші сувеніри, які можна купити собі на згаду або на подарунок близьким людям.

1. Статуетка. Це, мабуть, найпоширеніший вид сувеніру, який прийнято привозити з подорожей. Така популярність має дві причини: по-перше, маленький розмір статуеток (= їх зручно розмістити у валізі, а можна й набрати повний рюкзак), а по-друге, невисока ціна (знову ж таки, через розмір). Саме тому статуетки продають і у найбільш відомих туристичних місцях (наприклад, у Києві на Андріївському узвозі), і в окремих крамничках, розкиданих по містах і навіть селах.

2. Подушка. Який сувенір може бути найприємнішим і найм’якішим? Звісно ж, подушка! Якщо ви любите грати у комп’ютерні ігри, то вам сподобаються і сувениры League of Legends от Fairy Fox зокрема, гарненька подушка Ліга Легенд. Цю цікаву інтер’єрну річ можна розмістити як у домашній спальні, так і на дачній веранді чи навіть в офісі. Дуже важливий «подушковий» нюанс – це те, що такий подарунок однаково добре підходить і чоловікам, і жінкам.

3. Чашка. Є люди, які перетворюють свої кухні і навіть вітальні у цілі склади чашок! Адже з кожної подорожі треба неодмінно привезти додому нове горнятко :) Чашки – дуже зручні сувеніри, адже на них можна легко нанести будь-яке зображення, чи то чудовий пейзаж чи то сухий логотип якоїсь компанії. Тим більше, якщо горня – це звичайна керамічна кружка, що має рівну поверхню.

4. Магніт на холодильник. Магнітів багато не буває! Принаймні, колекціонери таких сувенірів не люблять зупинятися, поки ними не покрито всі боки холодильника. Магніти зручні тим, що мають не лише декоративне значення, а й практичне: ними можна приєднати до холодильника записку або рецепт страви, записаний на клаптику паперу.

5. Листівка. У цілому світі зараз популярний посткросинг – обмін листівками стандартного формату. Для зберігання цих листівок вготовляють навіть спеціальні альбоми, куди вміщаються по дві листівки на аркуш. Серед посткросерів вважається негарним надіслати з Києві звичайну листівку «совкового» дизайну з зображенням пам’ятника Богданові Хмельницькому, тож краще для таких цілей купувати листівки у більш просунутих мейкерів – наприклад, у «Доброї листівки».

6. Брелок. Інколи покупні брелоки не відрізняються гарним дизайном чи якісним фарбовим покриттям. У таких випадках ви можете зробити брелок своїми руками! Або принаймні розмалювати його на свій смак і подарувати дорогій вам людині. Або нанести на брелок зображення якогось цікавого місця вашого населеного пункту і, тим самим, перетворити брелок на справжній сувенір!

7. Записник. Записник, зошит або щоденник – неодмінний супутник зайнятих людей. У ньому можна записувати плани на різні дні, номери телефонів важливих людей та інші нотатки. Проте не для всіх паперовий записник актуальний! Тож перед тим, як дарувати його, поцікавтеся, чи визнає ваш друг паперові носії (а може, вже давно перейшов на електронні «планувальники»?) і чи не має в запасах кількадесят непотрібних записників :)

8. М’яка іграшка. Суто декоративний подарунок, який зазвичай дарують дівчатам та дітям. Для чоловічої половини людства підійде лише концептуальна м’яка іграшка – така, яка відображає улюбленого кіногероя або, наприклад, носить таку саму бороду, як і її новий власник :) В іншому випадку, презентувавши м’яку іграшку чоловікові, ви ризикуєте залишитися незрозумілим :)

9. Футболка. З даруванням одягу будьте обережніші – тут легко «пролетіти» з розміром або моделлю, яка може просто не пасувати новому власнику. Тим не менше, саме футболки користуються великим попитом у майстернях, які пропонують послуги з друку. На футболки можна нанести будь-які зображення – від крихітних до таких, що займають всю передню частину виробу. Зрештою, ви можете пошити футболку своїми руками – чи то з довгим рукавом, чи з коротким. Ну а разом з тим – прикрасити одяг принтом чи аплікацією на свій смак!

10. Кулон або інша прикраса. Тут теж можна трошки не вгадати, обравши прикрасу не до смаку нового господаря. Крім того, не поспішайте купувати кулони Тризуб – завдяки своїй комічно-нав’язливій рекламі у соціальних мережах, ці прикраси можуть викликати у вашого приятеля відразу :)

А які сувеніри найбільш любите ви – суто декоративні чи більш практичні? Розкажіть нам про це у коментарях!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus