Неперевершена подача кави: ТОП-5

Неділя, 3 Квітня, 2016

Шоколадні горнятка для кави Eggspresso

Чи любите ви каву так, як її люблю я? :) У моєму розумінні, кава має бути в міру солодка, в міру гірка, але обов’язково – дуже гарно подана. Тому до кав’ярень, де цей ароматний напій готують з особливим пієтетом, я люблю повертатися знову і знову. Сьогодні хочу показати вам неперевершені способи подачі кави, які можуть не тільки підняти настрій, а й породити потяг до творчості!

1. Eggspresso. Це – справжній хіт цієї весни! Яєчно-шоколадні горнятка для кави цього сезону просто-таки підкорили Велику Британію. Ідея зі смаколиками у формі яєць не нова – варто згадати лише улюблені дитячі солодощі останніх 25 років :) Але у цьому випадку шоколадні яйця використані багатогранно. По-перше, це – невеликі горнята для кави, в які можна налити напій. По-друге, такі собі «приправи», що додають гарячій каві шоколадного присмаку. Ну а по-третє, це – своєрідний десерт, який після «розпивання» кави можна просто з’їсти. Виглядає все так: ви наливаєте каву до яєць, поставлених у невеликі керамічні горнята. Ложкою «вичерпуєте» з шоколадок каву, насолоджуючись ніжним переплетінням ароматів кави та какао. Далі яєчну «філіжанку» можна перекинути на бік, допити каву з керамічного горнятка та «закусити» шоколадкою. Ви вже примружились, уявивши це? :) Що ж, лишилося купити каву в зернах на http://coffeeok.com.ua/coffeezerna та спробувати приготувати таку смакоту самотужки!

Кава з печива

2. Кава з печива. І з печивом вприкуску! Кавові горнята з печива стали виготовляти 3 роки тому, але тільки зараз вони набули справжньої популярності. Кава обрана для вмісту цих «скляночок» не просто так: зазвичай, порції цього напою невеликі, тож горнятка не встигнуть промокнути наскрізь, перш ніж ви опустошите посудину. Разом з тим, дещо незручними є товсті стінки горнят (п’ючи каву з них, дуже легко облитися), але краса потребує жертв! Краса кавової «церемонії» в тому числі :)

Кавове горня з підстаканником

3. Кавове горня з підстаканником. Окрім дивакуватої форми самої склянки (дуже вже вона хвиляста), у цьому випадку нашу увагу прикув простенький підстаканник. Настільки простий, що традиційні підстаканники «Укрзалізниці» виглядають просто витвором мистецтва! :) Але прості форми не суперечать елегантній подачі кавового напою: все виглядає дуже гармонійно і гарно!

Кавове горнятко з печивом

4. Кавове горнятко з печивом. Раціоналізаторський підхід творців горнят детектед! Звісно ж, замалий об’єм кавового напою в горнятку можна компенсувати спеціальним «відсіком» для печива! В Америці такі горнята продають по 18 доларів. За ці гроші можна «купити» собі одну звільнену руку: кладете печиво до «рота» горнятка, наливаєте каву та й несете до свого робочого столу (чи де ви збиралися пригоститися кавою?..). А у цей час у другу руку можна взяти якісь документи, робочі речі або гаджет. Розумно!

Кавові горнята з кришечками

5. Кавові горнята з кришечками. Я не могла не показати вам цю красу! Це кава, яку готують на піску у кримськотатарському ресторані Софра, що у Києві. Фотографія взята зі сторінки Софри у Фейсбуку: цей заклад частенько нахвалюють клієнти саме через «атмосферність» подачі кави. Коли горнятко підносять до столика, воно все ще накрите кришечкою. Гість ресторану знімає кришку, і тої ж миті може насолодитися самобутнім смаком чарівного напою.

А як ви любите, щоб подавали каву? Зізнавайтеся: полюбляєте пити цей напій наодинці чи неодмінно в компанії друзів? Більше кавових історій цієї кавової весни! :)

Фото з сайтів: sprudge.com, cincinnatirefined.com, uncommongoods.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus