Новорічна ялинка своїми руками

Четвер, 4 Грудня, 2014

Новорічна ялинка своїми руками

Все геніальне – просто! Це стосується і нашої зимової красуні, на виготовлення якої ми витратили не більше 10 хвилин, трохи картону, двосторонньої клейкої стрічки та нитки «травичка», згодились нам і простенькі ножиці. Новорічна ялинка своїми руками – це просто і ефектно! Якщо бажаєте спробувати і Ви, збирайте докупи матеріал, можливо, кличте дітлахів та приступайте до творчого процесу.

Як зробити новорічну ялинку своїми руками?

1. Від аркуша формату А4 відрізаємо половину. Бажано для роботи взяти зелений картон, аби ялинка була охайнішою. Підійде або дизайнерський картон, або звичайний, обклеєний зеленим кольоровим папером.

Картон для основи ялинки

2. Крутимо та склеюємо конус. Зайве відрізаємо.

Конус із картону

3. Обмотуємо конус клейкою стрічкою по максимуму, але одразу не відриваємо білу поверхню скотчу. Відривайте вже після того, як обклеїте нею всю ялинку.

Двосторонній скотч

4. Настав час завершального етапу – обмотування згори до низу «травичкою» всього конусу. Намагайтесь робити це без «пробілів» і слідкуйте за густотою, бо тільки притримуючись цього правила, отримаєте пухнасту ялинку.

Нитки Травичка

Ну і на останок можете прикрасити саморобну ялинку за своїм смаком, а може і так залишити серед вати чи якихось особливих пристосувань, що нагадують сніг.

Ялинки з ниток

Новорічна ялинка своїми руками – це чудова прикраса, якою ви можете декорувати новорічний стіл, своє робоче місце або просто поличку з сувенірами. Святковий настрій гарантовано!

Якщо ви цікавитесь оригінальними ідеями декору до свят то вам сюди – до списку цікавих ідей різдвяного декору. Якщо Ви є шанувальником цікавих саморобних еко-ялинок, то вам – до переліку саморобних новорічних ялинок. А якщо ви ще й патріот до всього, то загляньте за цим посиланням – Євро-ялинка своїми руками.

Успіхів вам!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

К вашему вниманию – большая Гео-социальная сеть Карта Мира рукоделия с интересными публикациями о разных техниках рукоделия!

Метки:

  • http://made-in-ukraine.info/yak-my-robyly-girlyandu-z-kartonu/ Як ми робили гірлянду з картону | Made in Ukraine

    [...] ялинки знадобилося вже більше ґудзиків. Малюк пропонував [...]

  • http://made-in-ukraine.info/mayster-klas-ovechka-z-fetru/ Майстер-клас: овечка з фетру | Made in Ukraine

    [...] Звісно, найпопулярніші поробки зараз – різноманітні ялинки ручної роботи і овечки (символ 2015 року), які можна і на ялинку [...]

blog comments powered by Disqus