Новорічне місто у Києві

Неділя, 14 Грудня, 2014

Мапа Новорічного міста

У столиці офіційно стартував величезний зимовий фестиваль, який має назву Новорічне місто. Розташований він на арт-заводі Платформа, що на Лівому березі Києва. Тут можна чудово провести час і в будні, і у вихідні, купити святкові подарунки на новорічному ярмарку, побачити неймовірні льодові скульптури та покататися на сніговій гірці!

Ось складові частини Новорічного міста:

1. Snow Park. Тут можна покататися на надувній подушці з триметрової гірки довжиною в 30 метрів. А для діток є цікава скульптура-»лінза» і лабіринт. Також малюки можуть сфотографуватися на тлі гігантських снігових скульптур. У містечку можна влаштувати бої сніжками – команда на команду і один на один.

2. Офіс Діда Мороза. Організатори запрошують малечу написати листа до Лапландії.

3. Арт-Будинок. Тут розташована експозиція «Україна» Жанни Кадирової. Ця робота в пояснень не потребує. Втім, в ній є маленький додатковий «сюрприз»: зі зворотного боку стіна-Україна обклеєна старими радянськими шпалерами. Якщо лицьова сторона нашого життя за роки незалежності відчутно змінилася, то виворіт багато в чому залишився колишнім.

Гарна новина для відвідувачів Новорічного міста! Побоюватися, що завадить погода, не варто – сніг тут захищений тентами.

Вартість вхідного квитка:

- у вихідний день – 30 гривень. У нього входить: фестиваль Kyiv Music Market, квартал подарунків, офіс Діда Мороза, аніматори, майстер-класи для дітей, Snow Park (велика гірка, снігові скульптури, лабіринт, експозиція «Україна» (в Арт-будинку), фуд-корт. Якщо ви хочете відвідати виставку крижаних скульптур (30 скульптур) – доплата 40 гривень. Разом це коштує 70 гривень.

- у будній день вхід – 20 гривень. З виставкою «Заморожені сни» вхід – 60 гривень.

Новорічне місто розташоване в Києві на вулиці Біломорська, 1.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Посмотрите на эти чудные обои на стол рабочий и установите любую из этих картинок себе на компьютер! Такие обои отлично поднимают настроение!

blog comments powered by Disqus