Новорічний декор з дерева для квартири

Вівторок, 16 Грудня, 2014

Янголи з дерева

Немає нічого краще за елементи декору, виготовлені з природних матеріалів. І тут мова навіть не йде про високохудожні витвори на кшталт ошибани: простенькі ялинкові прикраси з дерева теж можуть неабияк «одомашнити» помешкання! И підготували для вас трошки цікавих ідей новорічного декору з дерева: раптом і ви захочете прикрасити такими гарненькими кульками чи ялинками свою квартиру ;)

1. Янголи з дерева. Тут робота і цікава, і важка. Треба не лише виготовити з дерева складові частини кожного янгола, а ще й вдало скріпити їх між собою та покрити фарбами. Не забудьте про зірочку в руках янгола і золотаві туфельки!

Ялинки з дерева

2. Ялинки з дерева. Ось такі прості вироби просто неймовірно піднімуть вам настрій та нададуть домашній атмосфері святковості. Надайте фанері гострої трикутної форми, причепіть ніжку та зірку вгорі. А потім все це яскраво розмалюйте і покрийте лаком!

Сніжинки для ялинки

3. Сніжинка для ялинки. Основа цієї ялинкової прикраси робиться дуже просто: треба відпиляти невеликий шматочок від товстої гілки. Ну а потім – прорізати у цьому кружальці отвір, який би створював зображення сніжинки. Є й більш прости варіант цієї прикраси: сніжинку можна просто намалювати!

Об'ємна ялинка

4. Об’ємна ялинка з дерева. Вона створена з двох однакових деталей ялинки, які насадили один на один і поставили навхрест. Так само, як і у випадку з паперовою ракетою. Але зверніть увагу на декоративні отвори у «гілках», де так вдало вписуються маленькі дерев’яні прикраси!

Снігові баби з дерева

5. Снігові баби з дерева. Тут теж все доволі легко: як у пункті №3, треба перетворити товсту гілку на кружальця для прикрашання. Ну а потім – намалювати на кожному колі обличчя снігової баби та прикріпити шнурівку для підвішування на новорічне дерево.

Пташки з дерева

6. Пташки з дерева. Для виготовлення таких пташок, звісно, треба дуже добре вміти працювати з деревом. Проте не менш важливо – правильно підібрати кольори, які були би гармонійні один до одного і, водночас, нагадували про свято. Ну а гарненькі шапочки на пташках роблять їх більш милими!

Однотонні ялинкові прикраси

7. Однотонні ялинкові прикраси. Для їхнього виготовлення не потрібно нічого надзвичайного – тільки чоловіча сила :) Це можуть бути доволі прості фігурки, що символізують свято: санчата, дзвоники, ялинки, сніжинки, льодяники, зірочки… Виготовивши дерев’яні заготовки, можете покрити їх легеньким шаром акрилової фарби, щоб трошки відтінити. Не забудьте зробити отвір для підвіски!

Фото з сайтів: charlieswoodshop.com, pinterest.com, home-dzine.co.za, timoride.com, tch.net, minimalisti.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus