Новорічний манікюр: 10 варіантів для свята

Середа, 17 Грудня, 2014

Манікюр з оленем

Манікюр для Нового року – це справжнє мистецтво! Не вірите? Тоді спробуйте вмістити на звичайному нігті святковий сюжет або, принаймні, гарненько розташувати блискітки. Проте складність роботи – не причина боятися такого «рукоділля». Саме тому ми знайшли 10 найкращих ідей новорічного манікюру, які підійдуть для нігтьових художників різних рівнів!

1. Манікюр з оленем. Це такий собі варіант теплого зимового светру: подивіться, на всіх нігтях нібито зображені елементи плетеного одягу! Окрім дивовижного оленя, тут можна побачити «светрову» сніжинку та візерунок з цяточками, притаманний традиційним ірландським светром.

Пряникові чоловічки

2. Пряникові чоловічки. Теж манікюр неймовірної складності! Адже, окрім пряникових чоловічків з гарними мордашками, тут зображено й традиційні американські гостролист з омелою! Тому для нього знадобиться використання инструментов для ногтей та різних хитрощів для манікюру.

Манікюр з Дідом Морозом

3. Манікюр з Дідом Морозом. Або з Санта-Клаусом :) Тут вже робота не така складна: вималювати обличчя Діда Мороза треба буде лише на одному нігті. На всіх інших можна зобразити просто червоні та білі смужки під колір шапочки персонажа.

Нігті Льодяники

4. Нігті Льодяники. Дуже ефектний і, водночас, нескладний манікюр. Проте тут треба буде повозитися: спочатку нанести на нігті червоний лак, а потім, з допомогою смужок для манікюру, і білі смуги.

Манікюр зі сніговими бабами

5. Манікюр зі сніговими бабами. Намалювати на блакитному тлі білі кола – просто. Але надати цим фігурам рис «живих» снігових баб – набагато складніше! Добре хоч сніжинки вимальовувати не треба: спеціальні наклейки продаються у магазинах.

Нігті з пінгвінами

6. Нігті з пінгвіном. Ще один символ холодної пори року – пінгвін, тож чом не зобразити його на святкових нігтях? Милий пінгвінчик стане чарівним акцентом на одному нігті, а на інших можна зробити різнокольорові конфетті.

Новорічний манікюр

7. Новорічний манікюр з блискітками. Тут головне – підібрати лак з блискітками святкових кольорів. Наприклад, з червоними і зеленими! Все просто: порийте нігті білим чи прозорим лаком, висушіть його, а зверху нанесіть блискітки.

Манікюр з оленями

8. Манікюр з оленями. Дивіться, які милі тваринки! Це непросто – зробити стільки оленів за один раз! Але виходить дуже гарно і настроєво! Особливо гарний олень із червоним носиком :)

Манікюр з ялинками

9. Манікюр з ялинками. Цей варіант підійде навіть для новачків. Просто намалюйте на нігтях зелені трикутнички, а потім нанесіть на них «декор»: зірочки та блискітки.

Новорічні нігті

10. Нігті з новорічними візерунками. Для такого манікюру буде досить лише двох лаків, але їхні кольори мають дуже добре відповідати святковій тематиці і пасувати один до одного! За допомогою тоненьких паличок можна перетворити крапельку лаку на ось такі завитки, які гарно виглядатимуть на нігтях у чарівну новорічну ніч!

Фото з сайтів: fashion.xkee.com, worldinsidepictures.com, quotes.lol-rofl.com, worldinsidepictures.com, polishpedia.com, familyholiday.net, lovetobits.loveitsomuch.com, tatjanag.blogspot.com, girlshue.com, fashiontrendspk.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus