Одяг з писанками

Субота, 4 Квітня, 2015

Кофтинка Писанка

А ви вже готуєтеся до Великодня? Зараз саме час робити писанки, крапанки, дряпанки та інші гарненькі великодні яйця! Якщо ви цікавитеся природніми способами фарбування яєць, дуже радимо майстер-клас писанки у відварі з кропиви. Ну а якщо, окрім традиційних великодніх атрибутів, ви хочете прикрасити свято вдалими елементами одягу, зверніть увагу на одяг з писанками від наших виробників! Таких елементів гардеробу ми знайшли зовсім трошки, але сподіваємося, що незабаром митці надолужать і потішать нас чудовим одягом із зображенням писанок!

1. Авторська кофтинка Писанка. Мисткиня з Києва Світлана Рогаль виготовила цю неймовірну красу за допомогою плетіння гачком із додаванням декоративних елементів. Вдало поєднавши кольори, їй вдалося створити відтворити у нитках справжню писанку! Цей витвір ми знайшли на сторінці мисткині livemaster.ru/item/23364-odezhda-pisanka: там на нього виставлена ціна 6435 грн. Що й не кажіть, а виріб це суто мистецький та колекційний!

Писанка граната

2. Писанка граната. Дуже цікавий худ думок майстра, який перетворив традиційну українську писанку на гармату! Давайте популяризувати українське мистецтво разом, щоб воно стало нашою справжньою зброєю! Або принаймні щоб на запит «писанка» у Гуглі з’являлося більше писанок, а не фотографій Руслани Писанки ;) Ну а якщо повернутися до футболки з писанкою гранатою, то її продають львівські виробники URC. На жаль, на сайті цієї організації не вказана ціна футболки. Мова йде про чоловічу футболку, але для вас також доступна і женская одежда от производителя оптом в Украине за непоганими цінами, тож зверніть увагу на цей інтернет-магазин!

Чоловіча футболка Писанка

3. Чоловіча футболка Писанка. На цій футболці зображено, скоріше, не писанку, а окремий орнамент окремої писанки. Попри те, виглядає чудово, особливо на чорному тлі! Коштує така річ 190 грн: писанковий орнамент на футболку наносять вручну акриловими фарбами (очевидно, ви можете домовитися з майстром і про нанесення інших орнаментів на футболку). Продає такі футболки Гайдамака-Шоп.

А у вашому гардеробі вже є одяг, прикрашений писанками?

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus