Оригінальні дачні будинки: 7 ідей

Субота, 13 Червня, 2015

Будинок-риба

Підніміть руки, хто вже цьогоріч з’їздив до своєї заміської ділянки! Дачний сезон відкрито, і це означає, що протягом найближчих кількох місяців ми з вами милуватимемося природою, куштуватимемо нові експериментальні страви з городини та дивуватимемося винаходам кмітливих дачників. Так-так, адже саме цей «народець» не перестає дивувати різними саморобними пристроями та цікавими рішеннями. Це стосується не лише садових приладів чи пристосувань, а й навіть дачних помешкань. Які вони – оригінальні дачні будинки? Давайте роздивимося найцікавіші ідеї.

Луска з дерева

1. Будинок-риба. На першому фото ви бачите звичайний маленький дачний будиночок – один з тих, які зводили наприкінці 80-х з підручних матеріалів. Проте є у цій будівлі і дещо незвичне – своєрідна луска, яка вкриває стіни зовні. Уявляєте, яких зусиль коштувало майстру обкласти увесь будинок такими дощечками, та ще й пофарбувати їх? Аж шкода, що зараз цей будинок-риба перебуває у дещо занедбаному стані…

Різнокольоровий будинок

2. Різнокольоровий будинок. «Якщо все сіре і кольору бракує, тоді біда… хіба що намалюєш!» – співав колись Кузьма. Власник цього будиночку, певно, взяв на озброєння пісню гурту «Скрябін» і створив ось такий різнокольоровий настрій в себе на дачі. Окрім того, еклектику споруди видно з усіх боків: перший поверх побудовано з цегли, другий – з брусу, а третій обшито металевими листами. Вікна взагалі представлені усіма можливими фігурами, але на те вона й дача, щоб творити, не оглядаючись на стереотипи :)

Будинок-пасіка

3. Будинок-пасіка. Ця жартівлива назва, звісно, перебільшена, але подивіться на ці маленькі віконця зі скляних блоків. Вони втулені під стріхою, наче бджолині стільники! І хоча естетики у таких вікнах мало, господар будинку запросто зможе розповісти вам про заощадження електроенергії, яке відбувається за допомогою подібних віконець!

Трикутна хата

4. Трикутна хата. Оригінальне рішення – побудувати хатинка з дахом майже до землі! Цей будинок маленький, але бувають і подібні дачі більшого розміру. Тоді по боках під стріхою, де приміщення не може бути просторим через скошену стелю, роблять господарські підсобки.

Дерев’яний будинок

5. Дерев’яний будинок. Ми не знаємо, з якого матеріалу побудовано стіни цього будинку, але він оббитий дошками, наче бойківська хата. Щоправда, у Карпатах дахи роблять все ж таки залізні, а не такі самі, як стіни :)

Дах-навіс

6. Дах-навіс. Багато дачників мучаться від літньої спеки і думаю, як, де і з чого краще ладнати навіс. Хтось колотить додатковий дашок із дощок, хтось купує затіню вальну зелену сітку, а хтось майструє і дах, і навіс водночас!

Зелений будинок

7. Зелений будинок. І в прямому, і в переносному значеннях :) Адже рослини обплели його так, що забарвили у зелений колір! Якщо ви готові перетворити свій дачний будинок на дещо схоже, «запускайте» дикий виноград по його стінах та готуйтеся до розростання рослини!

Чесно кажучи, якби у моїх руках опинився весь арсенал ремонтних засобів та бригада справжніх майстрів, то наш дачний будиночок перетворився би на щось геть небуденне. Стандартних «коробок» вистачає і в місті, а село чи дачне селище – чудовий простір для творчості! Цікаво, а ви проводили експерименти з дачними будівлями? Розкажіть нам про них і поділіться досвідом! :)

Останні фото з сайтів: lifenatural.ru, stylehome.org, al-med.livejournal.com, diy.usadbaonline.ru.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus