Оригінальні шапки для лазні

Середа, 18 Березня, 2015

Дизайнерська шапка для лазні

Головні убори для лазні – це окрема категорія сувенірів. Виготовляючи такі шапки, можна дати волю фантазії і нанести на ці вироби будь-яке зображення! Очевидно, саме цим і скористалися автори шапок, які ми знайшли для вас. Прогляньте ці варіанти головних уборів і подумайте, яку шапочки для лазні могли би зробити ви ;)

1. Дизайнерська шапка для лазні. Одразу видно, що тут майстер попрацював серйозно. Валяна з вовни шапка не лише гармонійно виглядає завдяки гарно підібраним кольорам матеріалу. Вона ще й дуже настроєва, адже зображує листочки, вишиті жовтими нитками! Звісно, такий виріб підійде лише жіночій половині любителів лазні. Проте і для чоловіків у нас дещо є!

Шапка для лазні з тканини

2. Шапка для лазні з тканини. Ось таку шапочку ми знайшли на литовському сайті. Фактично, це шестиклинний головний убір, зшитий зі спеціальної цупкої тканини (пам’ятаймо, що для лазні потрібні товсті шапки). Верхній шпильок задуманий, вочевидь, для кумедності образу і зручності знімання шапки :)

Екстравагантний капелюх

3. Екстравагантний капелюх. Ще одна жіноча модель! Цей виріб зшитий з цупкої тканини (можна взяти пальтову вовну, товстий фетр абощо), причому, з чотирьох однакових клинів. Криси капелюху грайливо загнуті, а один з клинів прикрашений брошкою. Виключно жіночний варіант!

Вовняні шапки для лазні

4. Вовняні шапки для лазні. Тут також шапочки, зшиті з вовняного матеріалу. Тільки подивіться, яке розмаїття образів!.. тут і шапка вікінга, і головний убір телепузика, і спеціальна шапка з окулярами льотчика! Взагалі, фантазувати з образами можна нескінченно, адже паритися цілою компанією у таких капелюшках буде дуже весело!

Валяні шапки для лазні

5. Валяні шапки для лазні. Такі головні убори можна ще й зваляти! Особливої уваги тут заслуговує обробка нижнього краю виробів, проте з нею можна легко впоратися обшиванням цупкими нитками ;) А от на самій шапці можна зробити щось дотепне: приробити до верхівки довгий хвостик або петлю, як на кришці каструлі.

Набагато цікавіше зробити шапку для лазні своїми руками, ніж купувати стандартний головний убір, правда ж? ;)

Фото з сайтів: saunahuete.de, lithuaniantouch.com, saunaflow.com, saunainter.com, hotsprung.wordpress.com

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Зверніть увагу, які гарні оздоровчі банні комплекси у Харкові та оберіть для відпочинку своєї сім’ї найкращі з них!

blog comments powered by Disqus