Паперовий кораблик і човен своїми руками

Неділя, 18 Грудня, 2016

Дитячий светр з корабликом

Здавалося б, ну що може бути простіше за паперовий кораблик своїми руками? Але не все так очевидно: багато хто з нас, хто тиражував човники з паперу у своєму дитинстві, зараз вже й не пам’ятає, як виготовити таку дрібничку-орігамі. А деколи ці знання дійсно потрібні: паперовими корабликами можна потішити своїх дітлахів або декорувати ними приміщення до свята… Отож, у цьому дописі пропонуємо вам кілька варіантів створення паперових корабликів, знайдених на Пінтересті – у скарбничці цікавих ідей. Можливо, саме такі підказки допоможуть вам створити справжню казку! :)

Простий паперовий кораблик орігамі

1. Простий паперовий кораблик орігамі. Ось на цій схемі зображений порядок створення паперового кораблика зі звичайного прямокутника паперу. Для цього підійде і звичайний аркуш формату А4 – принаймні, на ньому можна буде попрактикуватися і відточити свої навички. А ось якщо ви захочете створити більш урочистий або довговічний варіант кораблика, оберіть для цього цупкіший папір цікавої розцвітки. На цій схемі одна сторона паперу зображена білою, а інша – блакитною лише для орієнтування, щоб краще показати процес створення паперового кораблика. Насправді ж, ваш кораблик може бути створений з паперу будь-якого кольору :)

Паперовий кораблик з подвійним вітрилом

2. Паперовий кораблик з подвійним вітрилом. Це вже більш правдоподібний варіант корабля. Проте й виготовити такий трохи складніше, ні звичайний! Орієнтуйтеся на кольорові підказки, які позначують різні боки одного аркушу паперу, і у вас також має вийти такий цікавий кораблик!

Моторний човен з паперу

3. Моторний човен з паперу. Ні, ні, не хвилюйтеся: мотор у техніці орігамі вам не треба буде робити :) Просто цей варіант паперового човника нагадує за формою саме моторний човен. Цей варіант кораблика доволі складний, тому обов’язково спробуйте зробити пару «чернеток», перш ніж складати такий об’єкт разом з дитиною.

Паперовий кораблик з вітрилом на паличці

4. Паперовий кораблик з вітрилом на паличці. А це – просто гарний варіант оформлення паперового кораблика. Простроміть вершечок його центральної частини та встроміть туди бамбукову паличку з різнокольоровими вітрилами. Для більшої правдоподібності, прикріпіть вітрила до корми та носа кораблика «канатами». Дуже непоганий декор виходить! :)

5. А якщо у вас намічається морська вечірка, просто намалюйте на одязі паперовий кораблик! Або замовте у київської художниці leavesandpaws (в Інстаграмі та на Етсі вона так і називається), яка розмалювала цей светрик на першому фото. Гарних вам морських вечірок та святкових приготувань!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Найкращі лодки пвх bark виготолвені з якісного матеріалу і вже чекають на вас! Зробіть собі такий подарунок – купіть човен, на якому можна ловити рибу та просто насолоджуватися водними краєвидами!

blog comments powered by Disqus