Паровозики з дерева: залізниця для малят

Пятниця, 17 Квітня, 2015

Паровозик-каталка з багатьма деталями

Україна багата на талановитих людей: хтось творить красу фарбами і пензлем, хтось виготовляє 3D-статуетки, а хтось віддає перевагу більш давнім ремеслам. Наприклад, обробці дерева. Що тільки не можна виготовити з цього вдячного матеріалу!.. Це і дерев’яний посуд, і прикраси, і іграшки для дітей. Сьогодні поговоримо про паровозики з дерева – ці перші прототипи улюбленої іграшки для хлопчиків під назвою Залізниця. І хоч такі паровозики їздять без рейок, малята все одно привчають до техніки і поступово готуються до більш дорослих іграшок. Подивімося на дерев’яні паровозики від українських майстрів ;)

1. Паровозик-каталка з багатьма деталями. Каталка – це така іграшка, яку малюк може катати, тягнучи за мотузочку. Інший варіант такої іграшки – машинка чи тваринка з довгою ручкою, яку, на відміну від такого паровозика, треба штовхати поперед себе. Як би там не було, каталки ідеально підходять для дітей від 1 року – тих, хто вже навчився ходити. Якщо говорити саме про цей паровозик на фото, його ми знайшли на сайті uniki.com.ua. Продається він за 330, а у графі «Виробник» вказано лаконічно: «Україна». Зверніть увагу на велику кількість деталей: дитині така іграшка точно сподобається!

Вуличний паровоз з масиву дерева

2. Вуличний паровоз з масиву дерева. Таку практичну прикрасу для двору чи дачі виготовляє майстер Володимир з Мукачева (Закарпатська область). Практична вона тому, що може виконувати роль невеликих садових меблів. Принаймні, діткам буде дуже цікаво обідати на свіжому повітрі, сівши на такі собі «стільчики». На жаль, ціна такої краси ручної роботи невідома, проте ми знаємо, що майстер виготовляє також подібні возики та коники. Телефони митця: (050) 821 3921, (066) 096 7035.

Конструктор Паровоз

3. Конструктор Паровоз. Найімовірніше, такий конструктор малюк збиратиме разом з дорослими. У зібраному вигляді він буде мати розмір 12 на 19 на 8 см. Виробник такого конструктора – Флора-Декор з села Копанки Калуського району Івано-Франківської області. Вартості такого паровоза ми також не знаємо, адже продавці не зазначили її на сайті.

Звісно, це не вичерпний перелік паровозиків з дерева українського виробництва. Проте цією публікацією ми хотіли показати, що у вас завжди є вибір і можливість обрати саме той виріб Made In Ukraine, який підходить вашому малюку!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Узнать стоимость железнодорожной перевозки груза очень важно перед отправкой вашего груза, поэтому не медлите и сделайте это прямо сейчас!

blog comments powered by Disqus