Патріотичні подарунки з Чернігова!

Неділя, 18 Січня, 2015

Браслет Вишиванка

Ляльки, патріотичні прикраси, різноманітні обереги і одяг ручної роботи – усього цього добра у чернігівських майстрів багатсько! Головне – знайти те, що подобається саме вам. Ми роздивилися патріотичні подарунки від чернігівських майстрів на двох сайтах: Етсі і Ярмарок Майстрів. Вам також пропонуємо зануритися у світ прекрасного і подивитися, що витворяють у Чернігові ;) А заразом – і купити у цих майстрів патріотичні подарунки для рідних!

1. Браслет Вишиванка. Його автор – Світлана Старченко (Землянкіна). Цей браслет коштує 265 грн; він виконаний на жорсткій основі, декорований вишивкою бісером. У роботі використаний японський бісер, тож вишивка виглядає ідеально рівно!

Равлик Тільда

2. Равлик Тільда. Іграшки у стилі тільда надзвичайно популярні серед любителів усього милого, гарненького і затишного. Найчастіше, вони виступають у ролі суто декоративних прикрас приміщення, але у цього равлика – ще й практична роль! Це – подушечка для голок! Тож такого равлика можна подарувати рукодільниці: це буде надзвичайно влучний подарунок у патріотичних кольорах ;) Вартість равлика – 121 грн, а його автор – Тетяна Ніколаєнко.

Кулон Братчики

3. Кулон Братчики. Це анютини глазки по-українськи :) Майстриня Dust-of-time у створенні цієї прикраси використала матеріали синього та жовтого кольорів, тому кулон цілком можна назвати патріотичним. Коштує він 300 грн.

Блуза ручної роботи

4. Блуза ручної роботи Небо на двох. Блузу з блакитного батисту пошила майстриня Яна Буряк. Звісно, цей монохромний елемент одягу миттєво може перетворитися на патріотичний разом зі штанцями жовтого кольору! Коштує ця краса 388 грн.

Набір прикрас

5. Набір прикрас Артеміда. Назва дещо не українська, проте і кульчики, і кулон виготовлені в українському стилі. Майстриня Наталя Байло виготовила ці чарівні прикраси у техніці барджелло. Для цього вона взяла лише мідну фурнітуру та полімерну глину, а майстерність і талант вже довели роботи до досконалості. Ціна комплекту патріотичних прикрас – лише 206 грн.

Подушка для шиї

6. Подушка для шиї з котом Хвиля радості. Унікальна робота, в якій поєднані і наші національні кольори, і рідний орнамент :) Розмір цієї гарненької подушки – 60 на 40 см. Автор роботи – Анна Кочановська, а вартість подушки – 242 грн.

Скринька з українським орнаментом

7. Скринька Берегиня з українським орнаментом. Зараз наші орнаменти напрочуд популярні: ними оздоблюють одяг українських виробників, доповнюють прикраси та іграшки ручної роботи. Але скринька для прикрас – особливий випадок, адже вона прикрашатиме вашу оселю дуже довго і зберігатиме ваші родинні фотографії чи коштовності, особливо дорогі вашому серцю. Вартість скриньки – 240 грн, автор – Інна Олешко.

Фотокартина

8. Фотокартина Сім’я. Автор Лара продає готову фотокартину на полотні за 1332 грн. Її розміри: 60 на 40 см. Ця чудова фотографія робота зображує сім’ю лебедів: дорослу птаху і маленьких пташенят. Особливо мило вони виглядають на жовто-синьому тлі :)

Запонки для патріотів

9. Запонки для патріотів. Майстерня ШтуЧки пропонує вашій увазі ось такі цікаві запонки, які промовляють про любов до України. Коштує такий набір лише 72 грн. Прикраси виготовлені за допомогою епоксидної смоли, яка покрила зображення, наче глазур.

Молочник з глини

10. Молочник з глини. На Етсі цю красу продають за 16 дол., а її автор – Олександр Михайленко. Молочник пройшов непростий шлях – від шматочка глини, випалу у печі при 1200 градусах і до купання у молоці, яке зміцнило стінки виробу. Об’єм молочника – 0,33 л: як раз вистачить, щоб напитися молока!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Також у пошуках чернігівських майстрів можете зайти на форум Чернигова і спитати: можливо, хтось підкаже, як знайти того чи іншого фахівця.

blog comments powered by Disqus