Подарунки на Різдво: вже незабаром!

Субота, 22 Жовтня, 2011

Триває реєстрація майстрів на святкову виставку «Медвін»

Різдвяний ярмарок відубдетсья у грудні

Виставка-ярмарок «Медвін: Рукоділля. Подарунки до Різдва – 2011» відбудеться у Києві з 7 до 10 грудня. Вже зараз майстри, які виготовляють чарівні подарунки своїми руками, можуть забронювати виставкове місце та домовитися з організаторами про проведення майстер-класу. Скільки коштує місце на рукодільній виставці? Розкажемо далі :)

Охочим поринути у різдвяну атмосферу організатори виставки обіцяють справжнє свято: майстер-класи зі створення різних виробів, новорічної та різдвяної флористики та оформлення подарунків. На ярмарку можна буде придбати авторські роботи майстрів, новорічну та різдвяну атрибутику, вироби з кераміки, лози, скла, дерева, пластику та шкіри, карнавальні костюми, маски та аксесуари, різноманітні сувеніри, вітальні листівки, ювелірні вироби й біжутерію та навіть кондитерські вироби новорічної тематики.

Виставка «Медвін: Рукоділля. Подарунки до Різдва – 2011» відбудеться у «КиївЕкспоПлазі». Це, звісно, не дрім таун, але також недалеко від метро: від станції метро Нивки до виставкового центру їздять автобуси, тролейбуси та маршрутки.

Організатори виставки просять усіх майстрів, які хотіли би взяти участь у заході, надіслати свої заявки не пізніше 17 листопада. Після того, як оргкомітет отримає заявку, він надішле майбутньому учаснику контракт та рахунок-фактуру.

Коштує участь у різдвяному ярмарку недешево. Майстру необхідно сплатити реєстраційний внесок – 800 грн + ПДВ. До того ж, сплатити треба буде за оренду виставкової площі:

1 кв. м обладнаної виставкової площі (площа зі стендовими конструкціями, монтаж та демонтаж стенду, стіл, 2 стільці, килимове покриття, світильник, вішалка, розетка, кошик для паперів, охорона (з 18:00 до 10:00) та прибирання) – 800 грн + ПДВ;

Робоче місце (стіл, 1 стілець, охорона, прибирання) – 1200 грн + ПДВ;

1 кв. м необладнаної виставкової площі (необладнана площа, килимове покриття, загальне освітлення та охорона) – 750 грн + ПДВ.

Майстрам рукоділля обіцяють знижки у розмірі 10%. Мінімальний розмір орендованого стенду – 2 кв.м.

За деталями можна звертатися до оргкомітету виставки: (044) 501-03-66, 501-03-44, 501-03-42. Адреса виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», де й відбуватиметься різдвяний ярмарок: Київ, вул. Салютна, 2-б.

П.С. Дорогі майстри, а розкажіть-но у коментарях, яку ціну за участь у виставці ви вважаєте оптимальною? Кому з вас вдавалося «відбити» кошти, витрачені на оренду стенду, продавши свої вироби? ;)

Метки: , , ,

  • http://made-in-ukraine.info/yak-zarobyty-na-khobi/ Як заробити на хобі? | Made in Ukraine

    [...] «Медвін: Рукоділля. Подарунки до Різдва» відбудеться у Києві з  7 по 10 грудня. Протягом цих [...]

  • http://made-in-ukraine.info/mayster-klas-dlya-vas-y-dlya-nas/ Майстер-клас для вас й для нас | Made in Ukraine

    [...] вже не можуть дочекатися відкриття виставки «Медвін: Рукоділля. Подарунки до Різдва». Ще б пак, адже з 7 по 10 грудня у «Київекспоплазі» на [...]

blog comments powered by Disqus