Покажи мотанку!

Понеділок, 4 Липня, 2011

Триває конкурс на найкращу народну ляльку

До участі приймають лише традиційні ляльки

Проект «Рукотвори» до кінця липня проводить дуже цікавий конкурс: позмагатися у ньому можуть лише традиційні українські лялечки. Лялька-мотанка, вузлова лялька, кручена лялька – усіх їх тут дуже чекають :) А переможцям пропонують грандіозний подарунок: роботи найкращих лялькарок виставлять в одній зі столичних галерей!

Ось яка має бути конкурсна лялька:

- виготовлена з натуральної тканини (з льону, бавовни, вовни, канви або мішковини)

- оздоблена ручною вишивкою

- повинна мати хрест на обличчя (символ сонця)

- висота ляльки – 30 сантиметрів

Судитимуть конкурсні роботи Юрій Мельничук (заступник директора Музею Івана Гончара) та Оксана Смерека-Малик (відома лялькарка). Ідея конкурсу належить о. Андрію Твердохлібу (Україна-Італія) та майстрині Катерині Орловій-Гузовій.

Конкурсний відбір триває в електронному варіанті. Для того, щоб взяти участь, варто сфотографувати свою ляльку (з різних боків – організатори приймають 5-10 світлин однієї конкурсної роботи) та надіслати ці фото на електронну адресу  kateryna{а}rukotvory.com.ua У темі листа треба обов’язково зазначити: «на конкурс». До слова, ви можете надіслати фотографії не лише однієї мотанки, а усіх своїх найкращих ляльок. Проте до участі беруть лише ті ляльки, які раніше не виставлялися.

Усі роботи треба підписати: зазначити їхні назви, короткий опис (матеріали + техніка) та додати інформацію про автора (фото + коротка біографія + електронна адреса + телефон).

Надсилати роботи можна до 30 липня. Нині організатори отримали біля двадцяти робіт, тож чекають саме на вас ;) Надішліть фото своїх мотанок та візьміть участь у конкурсі! Телефон для довідок щодо конкурсу: (066) 153-41-99.

* На фото – лялька столичної майстрині Валентини Олійник. А ось і її майстер-клас зі створення мотанки ;)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Если вас интересует продажа квартир в киеве без посредников, обратите внимание на R24.ua. Это специальная система Realtor TM, которая содержит информацию от хозяев квартир.

Для любого многоэтажного дома или промышленного здания сейчас необходимы автоматические выключатели. Он экономят электроэнергию и ваши деньги!

Любое предпрятие нашей страны очень легко найти. Для этого вам понадобится только телефонный справочник украины: в нем есть все телефоны!

Метки:

  • danirra

    Хороша ідея)
    Окреме спасибі за посилання на мк. Давно мрію навчитися виготовляти мотанку. Вона б у мене не стояла на видноті за склом…
    Нею із задоволенням гратиметься моя донечка)

blog comments powered by Disqus