Польські сувеніри на тему України

Вівторок, 3 Лютого, 2015

Інтер'єрна наклейка Україна

Польщу вже давно називають адвокатом України в Європі: на міжнародній арені годі й знайти більш лояльної до нас держави. Свою підтримку нам показують не лише політики, а й прості майстри, які викладають свої роботи у магазинах на Етсі. Лишень подивіться, які чарівні гердани та вишиті браслети вони виготовляють!

1. Інте’рєрна наклейка Україна. Таку спеціально для вас можуть виготовити з вінілу. Причому, у майстра CozyDecal з Познані (Польща) можна замовити наклейки різних розмірів, залежно від вашого помешкання та вільного місця на стінах. Коштує такий декор від 15,99 дол. Ви можете зв’язатися з майстром, написавши йому листа англійською, а можете й підтягнути свої знання з польської заради такої справи. Зараз польська в києві це дуже доступні мовні курси, які допоможуть вивчити польську мову швидко!

Гердан

2. Гердан з бісеру. Гердан – це традиційна бісерна нашийна прикраса. Проте у Польщі теж такі роблять – особливо майстрині, яких надихає багата українська культура :) У цьому випадку, автор гердана – GalerijazaHoryzontem з Зеленої Гури (Польща). Вартість цієї чудової прикраси – 29,93 дол. За іменем майстра ви можете швидко віднайти цю роботу на Етсі та замовити її для себе.

Кольє Україна

3. Кольє Україна. StefanoArt з Варшави (Польща) пропоную любителя і любителькам символічних прикрас ось таке кольє у вигляді України. З Кримом, Луганською та Донецькою областями :) Вартість – від 50 дол., залежно від обраного матеріалу (це може бути як срібло, так і золото).

Вишитий браслет

4. Вишитий браслет в українському стилі. Як бачите, це заготовка для браслета, обтягнута тканиною з етнічною вишивкою. Вартість такої прикраси – 12,75 дол., а її автор – GalerijazaHoryzontem з Зеленої Гури (Польща).

Футболка з Путіним

5. Футболка «Путін, не чіпай Україну!» Її зроблено з бавовни, а вартість – 17 дол. Замовляючи таку футболку, ви можете обрати будь-який розмір. Такий одяг виготовляє heyyhoo з Битома (Польща).

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus