Пошиття трикотажного джемпера

Вівторок, 26 Грудня, 2017

Жіночий джемпер

Трикотажний одяг люблять всі – і діти, і дорослі. Ще б пак, адже його найприємніше носити: таке вбрання м’яке, еластичне та дуже комфортне! На перший погляд може здаватися, що відтворити подібні одежинки у домашніх умовах неможливо, проте якщо у вас є швейна машинка з трикотажним швом, ви можете принаймні спробувати ;) Нещодавно ми шили світшот зі стандартними для нього рукавами «реглан» (від шиї до зап’ястків), а зараз пропонуємо вам зшити джемпер з класичними рукавами, що пролягають від плечових швів.

Для пошиття джемпера з трикотажу візьміть:

Трикотажну тканину (у нас – стрейч-футер двонитка з начосом) – 70 см

Стрейч-рібану для горловини і манжет – 10 см

Нитки під колір тканини

Булавки з кульками на кінцях

Швейну машинку (як уже було сказано, з трикотажним швом)

Ну а купити готові джемпери ви можете у цьому магазині kolgot.net/zhenskie-dzhempery за дуже вигідними цінами!

Двонитка з начосом

Викрійка трикотажного джемпера

Викрійку жіночого джемпера я взяла з фінського журналу мод Ottobre №4-2002 (модель 27). Це журнал з викрійками дитячого одягу, проте деколи там трапляються і дорослі моделі. Для нашого 42 розміру, наприклад, підходить «дитяча» викрійка для зросту 170.

Як зшити трикотажний джемпер? Майстер-клас

1. Викроїть із трикотажного полотна усі необхідні деталі. З основної тканини – два рукави, спинку й передню деталь, а з рібани – горловину і два манжети. Манжетів у цій моделі журналу немає, я зробила їх самостійно: рукава підкоротила на 7 см, натомість викроїла з рібани прямокутники для манжетів висотою 2 * 7 см + припуски на шви.

Деталі джемпера

2. Складіть лицьовими сторонами всередину дві деталі – переду і спинки. Саме з поєднання цих деталей починається пошиття светрику з традиційними рукавами. Булавками зафіксуйте плечові лінії, прострочіть їх на машинці трикотажним швом. Потім обробіть припуски оверлочним швом (для цього встановіть на машинці оверлочну лапку з бортиком), а по лицьовій стороні відстрочіть шов, попередньо загнувши припуски на вивороті у бік переду джемпера.

Плечовий шов

3. Заготуйте та вшийте до цього джемпера горловину за тією самою інструкцією, що ми робили манжети у цьому майстер-класі.

Горловина трикотажного одягу

4. До плечових вирізів прикладіть рукава (обидва полотна розташуйте лицьовою стороною всередину), прикріпіть булавками, а потім пристрочіть трикотажною строчкою. Обробіть краї оверлочним швом, а на лицьовій стороні відстрочіть щойно зроблені шви рукавів.

Приєднання рукавів

5. Виверніть виріб та складіть разом бокові зрізи та зрізи рукавів. Зафіксуйте їх булавками, прострочіть трикотажним швом, обробіть оверлочним швом.

Шви рукавів

6. Низ джемпера двічі підігніть на виворотному боці, зафіксуйте булавками та/або ручним пунктирним швом. Далі прострочіть трикотажним швом, а нитки ручного шву вийміть.

Обробка краю трикотажу

7. Залишилося лише приєднати манжети – зробіть це так само, як пришивали й горловину.

Як пришити манжет

Пошиття трикотажного джемпера – доволі проста й навіть швидка справа. Коли почнете шити такі речі, светрики заповнюватимуть вашу шафу один за одним! :)

Як зшити джемпер

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus