Пов’язки на голову Made In Ukraine

Неділя, 11 Січня, 2015

Кашемірова пов'язка на голову

Ми абсолютно впевнені, що купуючи вироби українських майстрів, можна вдягнутися з ніг до голови! А ще, прикрасити себе чарівними аксесуарами ручної роботи, такими як сережки в українському стилі або віночки на голову. Також не будемо забувати й про пов’язки на голову: цей чарівний аксесуар покликаний підкреслити красу волосся та жіночність своєї власниці. У цій підбірці – найкращі пов’язки на голову від українських майстринь, які ми знайшли на Етсі!

1. Кашемірова пов’язка на голову від київської майстерні MrPomPon. Виглядає просто надзвичайно! Переплетіння смужок зачаровує, а колір виробу наштовхує на думку про екологічність цієї прикраси. Тож і коштує ця робота немало – 50 дол.!

Пов’язка на голову з напіввовняної пряжі

2. Пов’язка на голову з напіввовняної пряжі. Таку красу виготовляють у Полтаві, а автор цього виробу – KnitForHappiness. Цей витвір ідеально підійде любителькам плетених косичок – таких, як на жіночих светрах або рукавичках. Вартість аксесуару – 12,5 дол.

Широка пов’язка на голову

3. Широка пов’язка на голову. Тут основа орнаменту – вже не одна косичка, а ціле переплетіння ліній! Робота – не з легких, тож і коштує вона не дешево: 18, 78 грн. Хоча таку ціну можна виправдати використанням 100% вовни альпаки, яка коштує дорого. Автор виробу – AllForHappyAndLove з Полтави.

Плетена спицями пов’язка для волосся

4. Плетена спицями пов’язка для волосся. Одеська майстерня PetiteIdasCreations пропонує вашій увазі виріб із чудернацькими косичками, які відрізняються від стандартних своєю протяжністю. Коштує ця краса 18 дол. Прикраса неодмінно підійде тим, хто дбає про свою красу і використовує косметику для волосся http://naomi24.com.ua/kosmetika-dlya-volos яку можна купити на сайті naomi24.com.ua!

Пов’язка на голову з натурального хутра

5. Пов’язка на голову з натурального хутра. Мабуть, цей варіант для тих, хто соромиться вдягнути до шуби звичайну плетену шапку, але все ж не хоче відморозити свої вуха взимку :) Автор пов’язки – майстерня HandMadeFurU з Києва. Коштує цей витвір мистецтва… 149,59 дол.!

Пов’язка на голову з квіткою

6. Пов’язка на голову з квіткою. У ній поєднані два плетіння: гачком і спицями. Гачком майстриня LittleKnittedThing з Києва зв’язала квітку, а спицями – саму основу виробу. Вартість прикраси – 22 дол.

Пов’язка на голову гачком

7. Пов’язка на голову гачком. Такий варіант – більш романтичний, ніж пов’язка спицями, погодьтеся. Та й світлий колір відіграє свою чарівну роль. Вартість аксесуару – 13,36 дол., а його автор – MomDaughterCraft з Івано-Франківська.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Метки:

blog comments powered by Disqus