Прихватка Яблуко: майстер-клас

Неділя, 3 Грудня, 2017

Прихватка Яблуко своїми руками

Інколи дуже хочеться оновити декор у помешканні, але жодні магазинні пропозиції чомусь не влаштовують. У таких випадках і виручає власна швейна машинка: можна зшити штори, скатертини або прихватки за своїм смаком, аби «освіжити» інтер’єр. Сьогодні шиємо прихватку Яблуко – вона виглядатиме більш оригінально, ніж звичайні прихватки, і можливо навіть краще пасуватиме до вашої кухні ;)

Щоб зшити прихватку Яблуко, візьміть:

Водовідштовхувальну бавовну (з якої зазвичай роблять скатертини) – невеликий клаптик

Утеплювач (синтепон або будь-який його відповідник) – також невеликий шматочок

Декоративні ґудзики у вигляді яблучок – стільки, скільки прихваток ви хочете зшити

Декоративну тасьму або ажурну ґумку для петельки

Кравецькі булавки

Ножиці для тканини

Швейну машинку

Папір та олівець для створення шаблону

Водовідштовхувальна тканина

Шиємо прихватку Яблуко: майстер-клас

1. Намалюйте на папері обриси симетричного яблука. Виріжте цей шаблон, прикладіть його до водовідштовхувальної бавовни та викроїть чотири однакові деталі. Дві з них підуть на створення основи прихватки (на передню та задню деталі основи), а ще дві треба буде скласти вдвічі – це будуть бічні деталі попереду, які можна буде начепити на руку, як рукавичку. Причому, дві деталі для бічних частинок мають бути вужчі за основні яблучка.

Шаблон прихватки Яблуко

2. З утеплювача викроїть одну деталь за тим самим шаблоном яблука. Складіть майбутню прихватку докупи, щоб побачити, чи усіх деталей вистачає. Отже, цей «сендвіч» має налічувати: задню бавовняну частину, утеплювач, передню бавовняну частину та дві бічні деталі, складені вдвічі, що трохи не доходять до центру прихватки.

Деталі прихватки

3. Складіть усі необхідні шари матеріалів так, як показано на попередньому фото, та скріпіть краї прихватки кравецькими булавками.

Як зшити прихватку

4. Прострочіть на машинці прямим швом контур прихватки, залишивши незашитим верхню частину яблука. Через цей отвір ви будете вивертати виріб на лицьову сторону.

Як зшити яблуко

5. Користуючись ножицями для тканини, близько до щойно зробленого шву обріжте зайві краї матеріалів. Це потрібно зробити для того, щоб вивертати прихватку було зручніше.

Припуски шва

6. Через залишений отвір виверніть прихватку на лицьову сторону.

Основа прихватки

7. Праскою з відпарюванням добре пропрасуйте виріб, щоб він виглядав охайніше.

Прихватка у вигляді яблука

8. До залишеного отвору вставте тасьму, складену у вигляді петельки, та зафіксуйте булавками.

Петелька для прихватки

9. Прошийте це місце ручним наметувальним швом, щоб закріпити петельку перед прошиванням на машинці.

Кухонна прихватка своїми руками

10. Прямим машинним швом прострочіть місце фіксації петельки та усю прихватку по периметру. Пришийте декоративний гудзик Яблуко, щоб було красивіше :)

Гудзик Яблуко

Прихватка Яблуко готова! Зшити прихватку своїми руками зовсім не складно, тож чому не зробити це в оригінальному варіанті? ;)

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Якщо ви хочете впевнено орієнтуватися у нинішньому вирі інформації, почитайте ось тут https://www.segodnya.ua/ukraine.html про те, як бути в курсі всіх новин, та зробіть правильні висновки!

Метки:

blog comments powered by Disqus