Прикраси з монетами Made In Ukraine

Пятниця, 6 Березня, 2015

Запонки з монетами

Що тільки не причеплять наші майстри до аксесуарів, щоб прикраси виглядали цікавими і стильними!.. Але монети – тема особлива. Ще у давнину українки любили дукачі – прикраси у вигляді кольє з однією чи багатьма підвішеними монетками. Минули століття, але прикраси з монетами так само актуальні. Лишень подивіться, які скарби ми знайшли в українських майстрів на Етсі!

1. Запонки з монетами. Цікаво, весело і оригінально – ось, що можна сказати про запонки у вигляді 5-копійкових монет! Звісно, такі аксесуари створені не на щодень, але погодьтеся: виглядають вони чудово :) Автор цієї роботи – EtenIrenSteampunk1 зі Львова, а коштує ця прикраса 20 дол. До речі, сервіс скупка монет СССР в Украине допоможе вам обміняти старі монети на справжні гроші, тож обов’язково ознайомтеся з умовами його роботи!

Сучасний дукач

2. Сучасний дукач. А ось і дукач з монетами! Кольорові елементи цієї прикраси – справжні коралі, тож і ціна виробу відповідна: 135,50 дол. Що ж до монеток, то це – польські злоті (номіналом по 2 злоті). Авторка краси – Roksolana Myronovych зі Львова.

Українські коралі

3. Українські коралі. Намисто ручної роботи з трьома східними монетами з німецького срібла, зі вставками з червоного і синього скла, на металевих ланцюжках, амулет. Намисто зроблене з натуральних необроблених каменів червоного коралу. Автор – AnahataTribalJewelry з Харкова.

Обруч на голову з монетами

4. Обруч на голову з монетами. Автор цієї роботи – Elviejewelrydreams з Києва – надихнувся колекцією від Dolce & Gabbana. Це прикраса ручної роботи з гарними кристалами Сваровські, штучними греко-римськими монетами та квіткою ручної роботи. Ціна обруча – 105 дол.

Кольє та сережки з монетами

5. Кольє та сережки з монетами. Цілий комплект прикрас для любителів монет! Мідь, монети, бісер, ланцюжок – ось компоненти цього чудового набору! Його виготовила майстерня Galvanart з Києва. На Етсі прикраси коштують 70 дол.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

blog comments powered by Disqus