Пирогів кличе на свято!

Середа, 17 Серпня, 2011

Зайти до музею можна буде безкоштовно

Музей у Пирогові

Цьогоріч Музей народної архітектури та побуту, що у Пирогові під Києвом, відсвяткує День незалежності України масштабним гулянням. 24 серпня у музеї під відкритим небом відбудуться хресна хода та молебень, присвячені борцям за волю нашої держави. На любителів українського мистецтва також чекатимуть ярмарок майстрів, на якому можна буде придбати автентичні вироби, а також виступи патріотичних музичних колективів.

Лише протягом одного дня – 24 серпня – насолодитися старовинними принадами музею можна буде безкоштовно. «В урочистій частині свята прозвучать Слово про Незалежність і Дума кобзаря про волю України, а також виступлять народні колективи: «Гайдамаки» з міста Шпола  на  Черкащині, «Приудайські  козаки» та «Берегині» з Пирятинського району  Полтавщини», – обіцяють організатори. Дотепник Сашко Лірник цього дня виконуватиме серйозні твори Тараса Шевченка, а завершить музичну частину дійства хор «Гомін» під керівництвом Леопольда Ященка.

«Також відвідувачі музею зможуть долучитися до невмирущих цінностей народної культури – традиційних ремесел українців: вишивки, гончарства, різьблення, відвідати етнографічні  експозиції музею та відпочити на лоні мальовничої  природи», – кажуть у Пирогові.

Офіційна програма святкування двадцятої річниці незалежності України у Пирогові виглядає так:

11:00 – 11:45 Молебень в пам’ять борців за волю України у церкві Архістратига Михаїла.

11:45 Хресна хода до освяченого хреста

12:00 Урочиста частина. Слово про Незалежність

12:30 Виступи митців з патріотичними піснями

13:00 Концертна програма на Співочому полі Музею

15-00 Відвідини експозицій та відпочинок на території музею.

Приєднуйтеся до святкування!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Нужна компьютерная помощь? Не беда, ведь профессионалы вам помогут! Такая задача, как киев установка windows для них – не проблема.

Метки: , ,

  • http://made-in-ukraine.info/nove-kerivnytstvo-v-pyrogovi-5-obitsyanok/ Нове керівництво в Пирогові: 5 обіцянок | Made in Ukraine

    [...] об’єктом №1 для туристів, познайомити їх з побутом, культурою, настроями України», – наголосив пан Заруба. [...]

blog comments powered by Disqus