Рецепт щастя

Середа, 8 Травня, 2013

Виставка живопису в Києві

Виставка Рецепт щастя

15 травня о 18:00 у Музеї книги і друкарства України розпочнеться відкриття виставки Рецепт щастя. Картини художниці Тетяни Поліщук відкриють відвідувачам виставки авторський рецепт щастя, тож експозицію обіцяє бути цікавою!

«Гармонійне поєднання внутрішнього і зовнішнього Я людини, народної традиції і новацій космополітичного сьогодення, почуття любові і відповідальності до природи та інших людей, вдячне ставлення до Творця – ось що сьогодні має відновити цілісність людини, дати їй від-чуття щастя і наповненості життя», – розповідають організатори виставки. Саме в такому ключі щастя зображене у живописних роботах Тетяни Поліщук.

Тетяна Поліщук за фахом – театральний художник, проте паралельно із ужитковим мистецтвом вона вже багато років займається живописом для душі. Вона кілька разів змінювала мистецькі техніки, а зараз зупинилася на більш простих малюків. «Спрощуючи малюнок і використовуючи відкриті, яскраві кольори, вона намагається досягнути такого самого впливу на глядача, який справляють дитячі малюнки, максимальна виразність яких досягається простими технічними засобами і щирістю почуттів», – кажуть про художницю.

Приходьте на виставку Рецепт щастя та переконайтеся у щирості картин Тетяни Поліщук! Виставка працюватиме до 16 червня у Музеї книги і друкарства України: Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 9. Це територія Києво-Печерської лаври. Музей працює щодня, окрім вівторка, з 10:00 до 17:00. Довідки – за телефоном: (044) 280-52-56.

До речі

Тетяна Поліщук брала участь у колективних обласних та всеукраїнських виставках Спілки художників України, а також мала декілька персональних та сімейних виставок. Її картини перебувають у музеях Одеси та Миколаєва, а також у приватних колекціях України і зарубіжжя.

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Заказывайте качественное размещение печатной продукции у профессионалов! Рекламные услуги помогут вашей организации стать известной и узнаваемой!

blog comments powered by Disqus