Різдвяні подарунки Made In Ukraine

Понеділок, 29 Грудня, 2014

Шопка Зробив Тато

Незабаром – Новий рік, а за ним – і Різдво, яке відзначають православні різних конфесій та греко-католики. На відміну від шумного Нового року, Різдво – час духовних роздумів, сімейних посиденьок та затишку. Але це не означає, що це свято не потребу подарунків: навпаки, презентувавши дорогій людині янгола або свічку ручної роботи, ви не лише нагадаєте про себе, а й подаруєте частинку тепла. Ми зібрали для вас найкращі різдвяні подарунки, виготовлені в Україні, в одній публікації. Якщо ви знаєте інші цікаві ідеї для Різдва, розкажіть нам у коментарях! ;)

1. Різдвяні шопки з дерева від Зробив Тато. Менші шопки коштують по 120 грн, а більші (35 на 35 см) – по 350 грн. Ці витвори заворожують і дорослих, і дітей. Тож не дивно, що зараз на сторінці Зробив Тато у Фейсбуці (facebook.com/ZrobyvTato) триває конкурс із розфарбовування шопок, в якому активно беруть участь власники цих святкових виробів. А ще, Зробив Тато пропонує дерев’яні прикраси на ялинку і різноманітні зАмки для дітей!

Шопка від Флора-декор

2. Шопка від Флора-декор (flora-decor.com.ua). Ця шопка виготовлена з дерева і має розміри 18см на 22,5см на 9,5 см. Її ціни на сайті не вказано, проте ви можете спитати безпосередньо у майстрів. До слова, майстерня Флора-Декор розташована у селі Копанки на Івано-Франківщині. Цей виробник славиться кованими виробами, проте виготовляє і чарівні речі зі дерева.

Ялинкові прикраси від видавництва Свічадо

3. Ялинкові прикраси з паперу від видавництва Свічадо. Кілька різних журналів з такими творчими завданнями можна було купити на зимовому фестивалі Орелі в Києві. Але зараз ви також можете зв’язатися з видавництвом Свічадо (facebook.com/svichadopublisher) та домовитися про купівлю цих чудових журналів! Один з них передбачає створенні великої різдвяної шопки з паперу, оздобленої кишенькою. До цієї кишеньки можна буде покласти саморобну книжечку з колядками, яку автори також додають до журналу. Такі видання – найцінніші різдвяні подарунки для дітей!

Янгол з ниток

4. Янгол з ниток. Ми знайшли цю красу в магазині skrynya.ua. Янгола зроблено з пряжі (нитки мохер), а коштує він лише 30 грн. Якщо у вас є світлі нитки (білі чи кремові), можете спробувати зробити янгола своїми руками!

Свічка з воску

5. Свічка з воску. Такі свічки ручної роботи виготовляє творча майстерня Грушка. Взагалі-то, вона відома своїми кулінарними витворами – пряниковими будиночками та янголами. Проте до Різдва пропонує своїм клієнтам ще й свічки з натурального воску! Майстерня Грушка є у Фейсбуку: facebook.com/PidGrushkoju.

Косівська кераміка: янголи

6. Керамічні янголи, виконані у техніці косовської кераміки. Цю красу робить сім’я Троць (ці вироби можна знайти у Фейсбуці: facebook.com/dayte.spokiy). Ангелята мають розмір 16х10 см, коштують по 70 грн. Їхнє використання – цілком декоративні: ангеликів можна повісити на стіну, зачепивши мотузку за дві дірочки.

Вітраж Янгол

7. Вітраж Янгол. Ця чудова робота може прикрасити ваше помешкання та надати йому особливої святкової атмосфери. Продають цю красу у магазині Моя Хата, що у Фейсбуку (facebook.com/profile.php?id=100004158603048&fref=ts). Ціна нам невідома, але такий вітражний витвір просто не може коштувати дешево.

Форми для пряників

8. Форми для пряників. Ці чудові форми виготовив з дерева справжній Майстер з великої літери – Володимир Маркар’ян з Полтави (facebook.com/vladimir.markaryan.3). Для того аби виготовити святкові пряники, вам треба лише замісити пряникове тісто, розкотати його та натиснути такою формою зверху. Забравши форму, ви побачите, що тісто набуло форми коника, риби чи пташки. Далі треба випекти пряники у духовці та розмалювати їх збитим білком.

Велика шопка

9. Велика інтер’єрна шопка. Таку гарну шопку з дерева на сайті оголошень (http://lvov.lv.olx.ua/obyavlenie/rzdvyana-shopka-ruchno-roboti-IDbJNpW.html) продають аж за 2400 грн. Але витвір ручної роботи, який містить всіх різдвяних персонажів, того вартий! «Шопка прикрашена ручними елементами та витримана в рамках мистецького обряду ночі Різдва Христового», – написано в оголошенні. Відтак, цю роботу рекомендовано встановити у церкві, монастирі, капличці, в оселі або у місці публічного святкування. Розмір цієї шопки – 75 см Х 50 см Х 50 см.

Різдвяна витинанка

10. Різдвяна витинанка. Таку красу продають в онлайн-магазині ukrsov.kiev.ua. Розмір витинанки – 30 на 40 см, тож таку роботу можна сміливо повісити на стіні. Витинанку з паперу ви можете зробити й власноруч, але для цього потрібне терпіння і вправне володіння ножицями!

(с) made-in-ukraine.info Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Самый интересный подарок – это домик для ребенка своими руками любого размера. Посмотрите, как сделать домик для ребенка, и решитесь на создание такой «постройки» на даче!

blog comments powered by Disqus